A A A K K K

Об`єкти в управлінні

Інформація по відновленню платоспроможності та банкрутств.

Станом на 01.05.2019 року до сфери управління регіонального відділення відносяться 15 акціонерних товариств та 3 ТОВ, у тому числі: 2 ТОВ - перебувають на території не підконтрольній українській владі. Із загальної кількості товариств 9 знаходяться на різних стадія банкрутства (санація, ліквідація).

Наразі, заборгованість із виплати заробітної плати мають 5 підприємств (3 підприємства перебувають на території підконтрольній українській владі, 2 підприємства перебувають на території не підконтрольній українській владі). З метою погашення наявних заборгованостей із виплати заробітної плати   ї арбітражні керуючі підприємств-боржників та керівники акціонерних товариств регулярно запрошуються на засідання діючої у регіональному відділенні “Тимчасової комісії з питань погашення заборогованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат”.

Ухвалою Господарського суду Донецької області від 13.02.2019 по справі №905/426/15 ліквідовано  юридичну особу ТОВ «Цегельний завод «Перспектива» та закрито провадження  по даній справі. 20.03.2019 внесено запис № 12741170006002274  до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань  про припинення  вказаної  юридичної особи за рішенням суду.

ОГОЛОШЕННЯ

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Донецькій області розгляне заяви претендентів на заняття вакантної посади директора ТОВ “СОЕВВА” з державною часткою у статутному капіталі 78,5% (м. Маріуполь, пл. Машинобудівельників, 1).

Вимоги до претендентів: повна вища освіта, досвід керівної роботи з управління виробництвом.

У разі погодження регіональним відділенням кандидатури, питання  призначення директора буде розглянуто на загальних зборах учасників товариства відповідно до Закону України “Про господарські товариства”.

Телефон для довідок: 050-692-92-20