A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Архів

Про запобігання та протидії корупції в регіональному відділенні Фонду державного майна по Івано-Франківській області

 

Відповідно до плану  роботи на 2015 рік щодо попередження та запобігання проявам корупції в регіональному відділенні регулярно проводяться ознайомлювання працівників РВ із змінами у антикорупційному законодавстві.

Випадків корупційних правопорушень у діяльності  регіонального відділення не було, відповідно не було випадків притягнення працівників регіонального відділення до  відповідальності за порушення вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

На щотижневих виробничих нарадах, за присутності усіх керівників структурних підрозділів,  обговорювались проблемні питання та зміни у чинному законодавстві, що стосуються сфери діяльності регіонального відділення, у тому числі, щодо  запобігання проявам корупції.

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції у регіональному відділенні систематично доповідає з питань щодо антикорупційного законодавства.

Працівників регіонального відділення ознайомлено під підпис із Законом України „Про запобігання корупції”.

Працівникам відділення надавались консультації щодо заповнення декларацій про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру.

     Регіональне відділення дотримується відкритості та прозорості у своїй роботі.