A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Групи А, Д, Ж


Об’єкти, оголошені до продажу на аукціоні:

Група Ж

єдиний майновий комплекс колишнього державного підприємства «ІНІН»,що орендується підприємством «ІНІН» Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Височана, 18.

Початкова ціна об’єкта приватизації без урахування ПДВ– 1 141 390(один мільйон сто сорок одна тисяча триста дев’яносто) гривень, у тому числіПДВ - 228 278 (двісті двадцять вісім тисяч двісті сімдесят вісім) гривень;

– державна частка 27,47 % – 313 560 (триста тринадцять тисяч п’ятсот шістдесят) гривень.

– частка орендаря  72,53 % – 827 830 (вісімсот двадцять сім тисяч вісімсот тридцять) гривень.

Початкова ціна Об’єкта Приватизації з врахуванням  ПДВ 1 369 668  (один мільйон триста шістдесят дев'ять тисяч  шістсот шістдесят вісім) гривень. 

Аукціон в електронній формі буде проведено Прикарпатською універсальною товарною біржею14 липня 2017 року, час початку внесення цінових пропозицій (початок аукціону) – 11.00, час закінчення внесення цінових пропозицій (закінчення аукціону) – 13.00.

Заява на участь в аукціоніта фотокопії документів, що є додатками до заяви, подаються в електронному вигляді до Прикарпатської універсальної товарної біржі, адреса електронного ресурсу, який забезпечує організацію і проведення аукціонів в електронній формі http://putb.if.ua.(розділ Торги онлайн - аукціони). 

Кінцевий термін подання заявна участь в аукціоні  - 10 липня  2017 року включно до 17.15.


Група А (ОІВМ)

електростанція дизельна на шасі автомобіля ЗІЛ-157, яка не включена до статутного капіталу ВАТ "Укртелеком", за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Ребета, 2.

Початкова ціна об’єкта приватизації з урахуванням ПДВ– 98 723 грн.

Аукціон в електронній формі буде проведено Прикарпатського універсальною товарною біржею07 липня 2017 року, час початку внесення цінових пропозицій (початок аукціону) – 11.00, час закінчення внесення цінових пропозицій (закінчення аукціону) – 13.00.  

Заява на участь в аукціоні та фотокопії документів, що є додатками до заяви, подаються в електронному вигляді до Прикарпатської універсальної товарної біржі, адреса електронного ресурсу, який забезпечує організацію і проведення аукціонів в електронній формі http://putb.if.ua.(розділ Торги онлайн - аукціони). 

Кінцевий термін подання заяв на участь в аукціоні  - 03 липня 2017 року включно до 17.15.