A A A K K K

Державні закупівлі

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VIII. річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюють на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель.

На сайті https://prozorro.gov.ua/ ви можете:

- переглянути плани закупівель обравши вкладку «Плани закупівлі» та обравши Замовника за кодом ЄДРПОУ 43023403:

- переглянути проведені закупівлі обравши вкладку «Тендери» та обравши Замовника за кодом ЄДРПОУ 43023403:

Зміст інформації про використання публічних коштів, що підлягає оприлюдненню, та строки її оприлюднення визначені у ст. 3 Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» від 11 лютого 2015 року № 183-VIII.

Для перегляду звітів про використані бюджетні кошти Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях на єдиному веб-порталі використання публічних коштів (https://spending.gov.ua/) перейти на вкладку «Пошук за розпорядниками», ввести код за ЄДРПОУ: 43023403 та натиснути кнопку «ПОШУК».

Натискання на «Найменування» або «Код ЄДРПОУ» відкриває наступне вікно:

Ви можете подивитись договори, укладені Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях, застосувати фільтр за певними критеріями, що розташований зліва у вікні.

Також можна подивитись звіти, оприлюднені Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях, застосувати фільтр за критеріями, який розташований зліва у вікні:

Можливо переглянути трансакції коштів, здійснені Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях та здійснити їх пошук за визначеними критеріями: