A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Конкурс 14.04.2017

РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ

ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІОГОЛОШУЄ КОНКУРС

 

 

На заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б» –начальника відділу управління державним майном (1 посада).

 

На заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б» –начальника відділу інформаційного забезпечення (1 посада).

 

На заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б» –начальника відділу організаційно-документального забезпечення (1 посада).

 

На заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б» –заступника начальника відділу управління державним майном (1 посада).

 

На заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б» –заступника начальника відділу продажу об’єктів приватизації (1 посада).

 

На заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б» –заступника начальника відділу правового забезпечення (1 посада).

Інформація про умови конкурсу перелік та строки подання документів

 

http://portal.nads.gov.ua/view_doc.html?mode=all_companis_vm®ion_id=6372113151314970457#close

 

 

1. Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади начальника відділу управління державним майном визнана Бричковська Євгенія Миколаївна, яка за результатами конкурсу набрала 22.1 бали.

Другим за результатами конкурсу кандидатом на зайняття вакантної посади начальника відділу управління державним майном визнана Алейник Наталія Валеріївна, яка за результатами конкурсу набрала 20.2 бали.

         Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби 14.04.2017 за № 17696.

 

2. Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади начальника відділу інформаційного забезпечення визнана Шувалова Марія Валентинівна, яка за результатами конкурсу набрала 22.7 балів.

Другим за результатами конкурсу кандидатом на зайняття вакантної посади начальника відділу інформаційного забезпечення визнана Кругляк Тетяна Федорівна, яка за результатами конкурсу набрала 18.9 балів.

         Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби 14.04.2017 за № 17697.

 

3. Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади начальника відділу організаційно-документального забезпечення визнана Архангельська Людмила Миколаївна, яка за результатами конкурсу набрала 18.4 бали.

         Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби 14.04.2017 за № 17698.

 

4. Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади заступника начальника відділу управління державним майном визнана Магронова Олена Євгеніївна, яка за результатами конкурсу набрала 13.6 балів.

         Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби 14.04.2017 за № 17699.

 

5. Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади заступника начальника відділу продажу об’єктів приватизації визнана Алейник Наталія Валеріївна, яка за результатами конкурсу набрала 20.8 балів.

Другим за результатами конкурсу кандидатом на зайняття вакантної посади заступника начальника відділу продажу об’єктів приватизації визнана Шпортак Наталія Юріївна, яка за результатами конкурсу набрала 18.2 бали.

         Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби 14.04.2017 за № 17700.

 

6. Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади заступника начальника відділу правового забезпечення визнана Смірнова Олена Володимирівна, яка за результатами конкурсу набрала 20.1 бали.

Другим за результатами конкурсу кандидатом на зайняття вакантної посади заступника начальника відділу правового забезпечення визнаний Токаренко Богдан Володимирович, який за результатами конкурсу набрав 18.9 балів.

         Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби 14.04.2017 за № 17701.