A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Конкурс 28.12.2016

РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ

ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІОГОЛОШУЄ КОНКУРС

 

 

На заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б» –начальника відділу фінансово-господарської роботи – головного бухгалтера (1 посада).

 

На заміщення посади державної служби категорії «В» –головного спеціаліста відділу управління персоналом та роботи зі ЗМІ (1 посада на час перебування у відпустці по догляду за дитиною основного працівника).

 

Інформація про умови конкурсу перелік та строки подання документів

 

http://test.nads.gov.ua/view_doc.html?mode=default

 

 

Щодо результатів конкурсу

 

 

Відповідно до статті 28 Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 Регіональне відділення Фонду державного майна України по Харківській області повідомляє, що переможцем конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста відділу управління персоналом та роботи зі ЗМІ (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника) визнана Мирна Ольга Сергіївна, яка за результатами конкурсу набрала 7.5 бали. Конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу фінансово-господарської роботи – головного бухгалтера не відбувся у зв’язку з відсутністю кандидатів на участь у ньому.