A A A K K K

Результати конкурсного відбору

Результати конкурсного відбору претендентів на заміщення

вакантної посади Генерального директора  ПАТ «АЗОВМАШ»

 

12.10.2020р. відбулося засідання Постійно діючої комісії з конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки Регіонального відділення Фонду державного майна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях з проведення конкурсного відбору Генерального директора ПАТ «АЗОВМАШ» за результатами якого прийнято такі рішення:

-         конкурс з відбору Генерального директора  ПАТ« АЗОВМАШ» визнати таким, що не відбувся у зв’язку з надходженням заяви лише від одного учасника.

-         оголосити повторний конкурс на заміщення вакантної посади Генерального директора ПАТ «АЗОВМАШ».

 

 

Результати конкурсного відбору претендентів на заміщення

вакантної посади Голови правління   ПАТ «Артемівський машинобудівний завод Побєда труда»

 

12.10.2020р. відбулося засідання Постійно діючої комісії з конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки Регіонального відділення Фонду державного майна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях з проведення конкурсного відбору Голови правління ПАТ «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда» за результатами якого прийнято такі рішення:

-         конкурс з відбору Голови правління ПАТ«Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда»  визнати таким, що не відбувся у зв’язку з відсутність заяв від претендентів на участь у конкурсі.

-         оголосити повторний конкурс на заміщення вакантної посади Голови правління ПАТ «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда».

 

 

Результати конкурсного відбору претендентів на заміщення

  вакантної посади Голови правління ВАТ «Северодонецький приладобудівний завод»

 

12.10.2020р. відбулося засідання Постійно діючої комісії з конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки Регіонального відділення Фонду державного майна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях з проведення конкурсного відбору Голови правління ВАТ «Северодонецький приладобудівний завод» за результатами якого прийнято такі рішення:

       - конкурс з відбору Голови правління ВАТ «Северодонецький приладобудівний завод» визнати таким, що не відбувся у зв’язку з відсутністю заяв від претендентів на участь у конкурсі.

       - оголосити повторний конкурс на заміщення вакантної посади Голови правління ВАТ «Северодонецький приладобудівний завод».

 

 

 

Результати конкурсного відбору претендентів на заміщення вакантної посади Генерального директора ПАТ «АЗОВМАШ»

31.07.2020р. відбулося засідання Постійно діючої комісії з конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки Регіонального відділення Фонду державного майна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях з проведення конкурсного відбору Генерального директора ПАТ «АЗОВМАШ» за результатами якого прийнято такі рішення:

- конкурс на заміщення вакантної посади Генерального директора ПАТ «АЗОВМАШ», оголошений 30.06.2020 року визнати таким, що не відбувся.

- оголосити повторний конкурс на заміщення вакантної посади Генерального директора ПАТ «АЗОВМАШ».

Результати конкурсного відбору претендентів на заміщення вакантної посади Голови правління ВАТ «Сєвєродонецький приладобудівний завод»

31.07.2020р. відбулося засідання Постійно діючої комісії з конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки Регіонального відділення Фонду державного майна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях з проведення конкурсного відбору Голови правління ВАТ «Северодонецькій приладобудівний завод», за результатами якого прийнято такі рішення:

- конкурс на заміщення вакантної посади Голови правління ВАТ «Северодонецькій приладобудівний завод», оголошений на сайті Фонду державного майна України 30.06.2020 року, визнати таким, що не відбувся.

- оголосити повторний конкурс на заміщення вакантної посади Голови правління ВАТ «Северодонецькій приладобудівний завод».

Результати конкурсного відбору претендентів на заміщення вакантної посади Голови правління ПАТ «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда»

31.07.2020р. відбулося засідання Постійно діючої комісії з конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки Регіонального відділення Фонду державного майна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях з проведення конкурсного відбору Голови правління ПАТ «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда» за результатами якого прийнято такі рішення:

- конкурс на заміщення вакантної посади Голови правління ПАТ «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда», оголошений на сайті Фонду державного майна України 30.06.2020 року, визнати таким, що не відбувся.

- оголосити повторний конкурс на заміщення вакантної посади Голови правління ПАТ «Артемівський машинобудівний завод «Победа труда».

Результати конкурсного відбору претендентів на заміщення вакантної посади голови правління ПАТ «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда»

28.04.2020р. відбулося засідання Постійно діючої комісії з конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки Регіонального відділення Фонду державного майна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях з проведення конкурсного відбору голови правління ПАТ «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда», за результатами якого прийнято такі рішення:

1.  Повторний конкурс з відбору Голови правління ПАТ «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда» визнати таким, що не відбувся у зв’язку з відсутністю заяв від претендентів на участь у конкурсі.

2. Оголосити повторний конкурс на заміщення вакантної посади Голови правління ПАТ «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда» після закінчення карантину.

Результати конкурсного відбору претендентів на заміщення вакантної посади голови правління ВАТ «Сєвєродонецький приладобудівний завод»

28.04.2020р. відбулося засідання Постійно діючої комісії з конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки Регіонального відділення Фонду державного майна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях з проведення конкурсного відбору голови правління ВАТ «Сєвєродонецький приладобудівний завод» за результатами якого прийнято такі рішення:

- конкурс з відбору голови правління ВАТ «Сєвєродонецький приладобудівний завод»визнати таким, що не відбувся у зв’язку з відсутністю заяв від претендентів на участь у конкурсі.

- оголосити повторний конкурс на заміщення вакантної посади голови правління ВАТ «Сєвєродонецький приладобудівний завод»після закінчення карантину.

Результати конкурсного відбору претендентів на заміщення вакантної посади голови правління ПАТ «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда»

23.03.2020р. відбулося засідання Постійно діючої комісії з конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки Регіонального відділення Фонду державного майна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях з проведення конкурсного відбору голови правління ПАТ «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда», за результатами якого прийнято такі рішення:

- Конкурс на заміщення вакантної посади голови правління ПАТ «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда», оголошений на сайті Фонду державного майна України 20 лютого 2020 року, визнати таким, що не відбувся.

- Оголосити повторний конкурс на заміщення вакантної посади голови правління ПАТ «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда».

 

Результати повторного конкурсного відбору претендентів на заміщення вакантної посади голови правління ПАТ «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда»

18.02.2020р. відбулося засідання Постійно діючої комісії з конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки Регіонального відділення Фонду державного майна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях з проведення конкурсного відбору голови правління ПАТ «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда», за результатами якого прийнято такі рішення:

- Повторний конкурс на заміщення вакантної посади голови правління ПАТ «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда», оголошений на сайті Фонду державного майна України 17 січня 2020 року, визнати таким, що не відбувся.

- оголосити повторний конкурс на заміщення вакантної посади голови правління ПАТ «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда».

Результати конкурсного відбору претендентів на заміщення вакантної посади голови правління ПАТ «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда»

16.01.2020р. відбулося засідання Постійно діючої комісії з конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки Регіонального відділення Фонду державного майна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях з проведення конкурсного відбору голови правління ПАТ «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда», за результатами якого прийнято такі рішення:

- Конкурс на заміщення вакантної посади голови правління ПАТ «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда», оголошений на сайті Фонду державного майна України 16 грудня 2019 року, визнати таким, що не відбувся.

- Оголосити повторний конкурс на заміщення вакантної посади голови правління ПАТ «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда».