A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Запобігання корупції

Роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно заходів фінансового контролю

Регіональне відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Повідомлення про корупційне правопорушення

Інформацію про порушення антикорупційного законодавства працівниками регіонального відділення ви можете повідомити на електронну пошту: tov_65@spfu.gov.ua або за телефоном: (0552) 22-44-44.

Скарги та повідомлення про корупцію можливо надсилати на поштову адресу Регіонального відділення: 73000, м. Херсон, проспект Ушакова, 47.

Гарантії державного захисту викривачів

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривачі), перебувають під захистом держави, право на захист у особи виникає у зв’язку з повідомленням нею про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» іншою особою.

Гарантії захисту щодо анонімності та нерозголошення інформації щодо викривачів передбачена Законом України «Про запобігання корупції» можливість повідомляти інформацію анонімно (частина п’ята статті 53 Закону України «Про запобігання корупції»).

Інформація про викривача може бути розголошена лише за його згодою, крім випадків, встановлених законом (абзац другий частини третьої статті 53 Закону України «Про запобігання корупції»).

 

Заходи за І півріччя 2017 року (03.07.2017)

Електронне декларування (11.11.2016)

Електронне декларування (10.11.2016)

Про оприлюднення відомостей, зазначених у декларації (17.05.2016) декларація - Дудченко Н.В.

Про забезпечення реалізації ЗУ «Про запобігання корупції» на 25.01.2016

Заходи Регіонального відділення з питань запобігання та протидії корупції на 2015 рік