A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Історична довідка

Регіональне відділення ФДМУ по Хмельницькій області створене наказом Фонду державного майна України від 29.06.1992 року № 170.

Цим же наказом начальником регіонального відділення було призначено Ступарика Олександра Леонідовича,який до цього обіймав посаду Голови Спілки молоді по Хмельницькій області. На початкустворення регіонального відділення його штат складається з 8 працівників.

З листопада 1995 року по травень 2013 року регіональне відділення очолювавСавчук Валерій Федорович, який до цього працював заступником генерального директора об’єднання "Хмельницькмолпром".

З липня 2013 року по жовтень 2014 року регіональне відділення очолював Люшенко Ігор Васильович, до цього він очолював Старокостянтинівську районну державну адміністрацію.

З березня 2015 року по теперішній час регіональне відділення очолює Андрушко Наталія Михайлівна.

На час проведення масової приватизації (1995–1998 р.р.) у містах та районах Хмельницької областібули створені представництва ФДМУ.

В той періодврегіональному відділенні працювало 50державних службовців і22 - у представництвах.

На сьогодні  регіональне відділення складається з 3-х відділів та 3-х секторів, в яких працює 29 державних службовців.

Регіональним відділенням в області  проведена практично вся приватизація об’єктів державної форми власності, а це – 607 об’єктів, в процесі приватизації створено 191 акціонерне товариство. На сьогодні в управлінні регіонального відділення залишились пакети акцій 5-и акціонерних товариств.

Крім цього, регіональне відділення прийняло активну участь у створенні і продажі пакетів акцій 102 акціонерних товариств, створених на основі комунальної форми власності.

   Починаючи з 1998 року, після закінчення масової приватизації, регіональне відділення здійснює продаж об’єктів малої приватизації, в основному приміщень, будівель, а також продаж пакетів акцій.

У сфері орендних відносин регіональне відділення контролює 647 договорів оренди державного нерухомого майна. 

Починаючи з 2000 року регіональним відділенням реалізовано  управлінські рішення по 2478 одиницях державного майна, яке знаходилось  на балансах господарських товариств, але не увійшло до їх статутних капіталів.

З 2003 року регіональне відділення ФДМУ по Хмельницькій області знаходиться у місті Хмельницькому на вулиці Соборній, 75.

Основні напрями діяльності регіонального відділенняу 2016 році:

-приватизація державного майна і продаж пакетів акцій згідно з ДержавноюПрограмою приватизації;

-здійснення управління державними корпоративними правами щодо пакетів акцій, які належать державі;

-організація роботи з передачі в оренду державного майна;

-забезпечення збереження, контролю за використаннямдержавного майна, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств, але перебуває на їх балансах;

- прийняття управлінських рішень щодо їх реалізації;

-оцінка майна, що приватизується  та передається в оренду;

- рецензування звітів;

-контроль за виконанням договорів оренди та договорів купівлі продажу об’єктів малої приватизації та пакетів акцій.