A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Виконання умов договорів

Інформація щодо контролю за виконанням умов договорів купівлі-продажу обєктів державної власності за вересень 2019 року

      Станом на 01.10.2019 на контролі Регіонального Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях відділення знаходиться 26 договорів купівлі-продажу об’єктів державної власності.

       У вересні 2019 року Регіональним відділенням було взято на контроль 1 договір купівлі-продажу та знято з контролю 1 договір купівлі-продажу об’єктів державної власності.

 

Інформація щодо перевірки умов договорів оренди за вересень 2019 року.

       У зв’язку з утворенням Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях (далі – Регіональне відділення), згідно з наказом Фонду державного майна України від 05.08.2019 № 786, у вересні 2019 року  Регіональним відділенням періодичний комплексний контроль з оглядом об’єктів оренди щодо використання державного майна, переданого в оренду, не здійснювався. За наростаючим підсумком кількість договорів по яких здійснено комплексний контроль з оглядом об’єктів оренди у 2019 році становить 91 договір оренди державного майна (за Планом-графіком на 2019 рік – 96 договорів оренди).