A A A K K K

Приватизація

 

До уваги потенційних інвесторів! 

Мала приватизація: інформаційний бюлетень (травень 2021 року). 

 

Об’єкт у центрі Києва на приватизаційному аукціоні

Регіональне відділення Фонду держмайна по м. Києву оголосило аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства “Науково-дослідна виробничо–технічна агенція “Стратегія регіонального розвитку”.

Підприємство створене з метою досягнення високопрофесійного і високоефективного вирішення питань у сфері капітального будівництва та реконструкції житла і об’єктів соціального призначення.

Підприємство здійснює діяльність у сфері інжинірингу та надає послуги технічного консультування, а також послуги у сфері архітектури.

Локація: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9.

Стартова ціна – 1 888 000 грн.   

Аукціон – 28 квітня 2021 року.

Прийом пропозицій – до 27 квітня 2021 року.

Детальна інформація – https://bit.ly/2QKKqMN.

Більше аукціонів з приватизації державного майна можна знайти на сайті privatization.gov.ua

 
 

Мала приватизація – вигідні інвестиції

Приватизація має стати головною  рушійною силою розвитку України та одним з основним завдань держави й кожного регіону, зокрема у питаннях залучення інвестицій і побудови соціально відповідального бізнесу.

На початку березня місяця у Регіональному відділенні ФДМУ по місту Києву відбувся прес-сніданок на тему«Мала приватизація – вигідні інвестиції».

Спікерами заходу стали в.о. начальника Регіонального відділення ФДМУ по місту Києву – Яна Матієва, заступник начальника – Катерина Баришева, провідний експерт та проектний менеджер ДП «Прозоро.Продажі» –  Владислав Уривський.

Говорили про важливість та ефективність приватизації, про доступність та зрозумілість аукціонних процесів...читати далі.

 

 

До уваги потенційних інвесторів! Інформаційний бюлетень об'єктів малої приватизації на березень місяць 2021 року.