A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Вивчення попиту (мала приватизація)

Будівля трансформаторної підстанції за адресою: Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Незалежності, 128, що в процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу ВАТ «Лисичанський завод гумових технічних виробів» та залишилась на його балансі.

 Газорозподільна підстанція за адресою: Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Незалежності, 128, що в процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу ВАТ «Лисичанський завод гумових технічних виробів» та залишилась на його балансі.

 Насосна станція за адресою: Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Незалежності, 128, що в процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу ВАТ «Лисичанський завод гумових технічних виробів» та залишилась на його балансі.

 Трансформаторна підстанція за адресою: Луганська обл., с. Боровеньки, Кремінський р-н, вул. Замулівка, 20, що в процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу ВАТ «Сєвєродонецький приладобудівний завод» та залишилась на його балансі.

 Трансформаторна підстанція за адресою: Луганська обл., смт Новоайдар, Новоайдарський р-н, вул. Великий Шлях, 170, що в процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу ВАТ «Новоайдарська птахофабрика» та залишилась на його балансі.