A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Про надходження до Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області запитів на отримання публічної інформації за III квартал 2017 року

 

З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Миколаївській області забезпечено розгляд звернень щодо надання публічної інформації відповідно до Закону, які надійшли поштою, електронною поштою, факсом, телефоном.

Так, станом на 01.10.2017 з початку року до Регіонального відділення ФДМУ по Миколаївській області надійшло:

запитів на отримання публічної інформації – 64, з них безпосередньо до РВ – 53 запити, через Фонд державного майна України – 11, за результатами розгляду яких надано відповіді безпосередньо запитувачам та електронною поштою до ФДМУ відповідно до вимог чинного законодавства України.

Запити від юридичних осіб – 16 .

Запити від фізичних осіб – 48 .

Основна частина запитів стосується надання інформації з питань оренди державного майна та корпоративних прав держави.

До уваги запитувачів.

1. Згідно із частиною другою статті 2 Закону України «Про доступ до публічної інформації» цей Закон не поширюється на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом, а саме Законом України «Про звернення громадян». Дані категорії звернень є різними за наступними ознаками:

- правовими підставами;

- визначенням понять;

- формами;

- строком розгляду;

- змістом;

- вимогами оформлення;

- оплатою.

2. Листи, які за змістом є зверненнями громадян, мають бути оформлені з дотриманням вимог Закону України «Про звернення громадян».

3. Запит на отримання публічної інформації має відповідати вимогам статей 1 та 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації».