A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

Підсумки роботи Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області зі зверненнями громадян за 2018 рік
 
За 2018 рік до Регіонального відділення ФДМУ по Миколаївській області надійшло 3 письмових звернення, з них: 1 – доручення ФДМУ, 1 - доручення Миколаївської обласної державної адміністрації та 1 – доручення Прокуратури Миколаївської області. У 2017 році надійшло 20 письмових звернень.
Повторних, дублетних звернень не надходило. На всі звернення щодо порушених питань було підготовлено та надано вичерпні відповіді і обгрунтовані роз’яснення в межах повноважень Регіонального відділення.
Порушення термінів розгляду звернень, які надійшли до Регіонального відділення, та надання відповідей на них, не було. Щокварталу оприлюднювались в газеті «Рідне Прибужжя» та на офіційному веб-сайті ФДМУ узагальнені відомості про організацію роботи зі зверненнями громадян.
На особистий прийом до керівництва Регіонального відділення у 2018 році громадяни не зверталися.
З метою проведення широкої роз’яснювальної роботи з питань реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом у Регіональному відділенні ФДМУ по Миколаївській області розроблено та затверджено 10.12.2018 начальником РВ графіки проведення прямих телефонних «гарячих ліній» за участю керівництва Регіонального відділення у І кварталі 2019 року та проведення особистого прийому громадян керівництвом РВ на 2019 рік і забезпечено їх оприлюднення в газеті «Рідне Прибужжя» від 13.12.2018 №50 та на офіційному веб-сайті ФДМУ. 
Протягом 2018 року керівництвом Регіонального відділення проведено 11 телефонних «гарячих ліній», працює «телефон довіри»: 47-84-59.