A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Звернення громадян

Підсумки роботи Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області зі зверненнями громадян за 2017 рік

 

За 2017 рік до Регіонального відділення ФДМУ по Миколаївській області надійшло 20 письмових звернень, з них: 13 – доручення ФДМУ, 1 - доручення Миколаївської обласної державної адміністрації та 6 – звернення від громадян.

Серед звернень, що надійшли до Регіонального відділення, 16 звернень це заяви (клопотання), 4 – скарги. Повторних, дублетних звернень не надходило. Основна тематика звернень – питання управління державним майном.

На всі звернення щодо порушених громадянами питань було підготовлено та надано вичерпні відповіді і обгрунтовані роз'яснення в межах повноважень Регіонального відділення.

Порушення термінів розгляду звернень, які надійшли до Регіонального відділення, та надання відповідей на них, не було. Щокварталу оприлюднювались в газеті «Рідне Прибужжя» та на офіційному веб-сайті РВ узагальнені відомості про організацію роботи зі зверненнями громадян.

На особистий прийом до керівництва Регіонального відділення у 2017 році громадяни не зверталися.

З метою проведення широкої роз'яснювальної роботи з питань реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом у Регіональному відділенні ФДМУ по Миколаївській області розроблено та затверджено 06.12.2017 начальником РВ графіки проведення прямих телефонних «гарячих ліній» за участю керівництва Регіонального відділення у І кварталі 2018 року та проведення особистого прийому громадян керівництвом Регіонального відділення на 2018 рік і забезпечено їх публікацію в газеті «Рідне Прибужжя» від 14.12.2017 №50.

Протягом 2017 року керівництвом Регіонального відділення проведено 11 телефонних «гарячих ліній», працює «телефон довіри»: 47-84-59.