A A A K K K

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

Підсумки роботи Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області зі зверненнями громадян за І квартал 2019 року

 

У І кварталі 2019 року до Регіонального відділення ФДМУ по Миколаївській області надійшло 3письмових звернення, з них: 2 – доручення ФДМУ та 1 – доручення Прокуратури Миколаївської області.За аналогічний період 2018 року звернень громадян не надходило. 

 Скарг, повторних, дублетних звернень не було. На всі звернення щодо порушених питань було підготовлено та надано вичерпні відповіді і обгрунтовані роз’яснення в межах повноважень Регіонального відділення.Основна тематика звернень – питання оренди державного майна.

Порушення термінів розгляду звернень, які надійшли до Регіонального відділення, та надання відповідей на них, не було.

На особистий прийом до керівництва Регіонального відділення у І кварталі 2019 року громадяни не зверталися.

З метою проведення роз’яснювальної роботи з питань реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом у Регіональному відділенні розроблено та затверджено начальником Регіонального відділення 18.03.2019 графік проведення прямих телефонних «гарячих ліній» за участю керівництва Регіонального відділення на ІІ квартал 2019 року. Графік розміщено на веб-сайті ФДМУ та опубліковано в газеті «Рідне Прибужжя» від 21.03.2019 № 12.

Протягом січня-березня 2019 року керівництвом Регіонального відділення проведено 3 телефонні «гарячі лінії», працює «телефон довіри»: 47-51-70.