A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Звернення громадян

Підсумки роботи Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області зі зверненнями громадян за ІІI квартал 2017 року

За ІІІ квартал 2017 року до Регіонального відділення ФДМУ по Миколаївській області надійшло письмових звернення – 1 доручення ФДМУ та 1 звернення від громадянина. У минулому 2016 році за аналогічний період надійшло 5 письмових звернень.

На всі звернення щодо порушених питань було підготовлено та надано вичерпні відповіді та обгрунтовані роз'яснення в межах повноважень Регіонального відділення.

Порушення термінів розгляду звернень, які надійшли до Регіонального відділення, та надання відповідей на них, не було.

Повторних звернень до Регіонального відділення за липень - вересень 2017 року не надходило, на особистий прийом до керівництва Регіонального відділення громадяни не зверталися.

З метою проведення широкої роз'яснювальної роботи з питань реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом у Регіональному відділенні ФДМУ по Миколаївській області розроблено та затверджено 14.09.2017 в. о. начальника РВ графік проведення прямих телефонних «гарячих ліній» на ІV квартал 2017 року за участю керівництва Регіонального відділення і забезпечено його оприлюднення в газеті «Рідне Прибужжя» від 21.09.2017 № 38 та на офіційному веб-сайті Регіонального відділення.

Протягом ІІІ кварталу 2017 року керівництвом Регіонального відділення проведено 3 телефонні «гарячі лінії», працює «телефон довіри»: 47-84-59.