A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

Підсумки роботи Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області зі зверненнями громадян за ІІ квартал 2018 року

    У ІІкварталі 2018 року до Регіонального відділення ФДМУ по Миколаївській області надійшло 1 доручення ФДМУ на звернення народного депутата України. За аналогічний період 2017 року до Регіонального відділення надійшло 5 письмових звернень.

     На звернення щодо порушеного питання було підготовлено та надано вичерпну відповідь в установлений законодавством термін. Тематика звернення – питання оренди державного майна.

     Повторних звернень до Регіонального відділення за квітень-червень 2018 року не надходило, на особистий прийом до керівництва Регіонального відділення громадяни не зверталися.

    З метою проведення широкої роз’яснювальної роботи з питань реалізації громадянами права на звернення у Регіональному відділенні розроблено та затверджено 18.06.2018 начальником РВ графік проведення прямих телефонних «гарячих ліній» за участю керівництва Регіонального відділення на ІІІ квартал 2018 року. Графік розміщено на веб-сайті ФДМУ та опубліковано в газеті «Рідне Прибужжя» від 21.06.2018 № 25.

     Протягом квітня-червня 2018 року керівництвом Регіонального відділення проведено 3 телефонні «гарячі лінії», працює «телефон довіри»: 47-84-59.