A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

ЗВІТИ ПРО НАДХОДЖЕННЯ ЗАПИТІВ

Звіт про надходження запитів на отримання публічної інформації за Ш квартал 2018 року

 

З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Миколаївській області забезпечено розгляд звернень щодо надання публічної інформації відповідно до Закону, які надійшли поштою, електронною поштою, факсом, телефоном.

Так, станом на 01.10.2018року з початку року до Регіонального відділення ФДМУ по Миколаївській області надійшло:

- запитів на отримання публічної інформації – 25, з них безпосередньо до РВ – 6 запитів, через Фонд державного майна України – 18, через іншого розпорядника – 1,  за результатами розгляду яких надано відповіді безпосередньо запитувачам та електронною поштою до ФДМУ, відповідно до вимог чинного законодавства України.

Запити від юридичних осіб – 18.

Запити від фізичних осіб – 7.

Основна кількість запитів на публічну інформацію стосується участі в приватизації об»єктів державної власності, майна, переданого в оренду та надання копій документів.

 

До уваги запитувачів.

 

Арбітражні керуючі, якіздійснюють свої повноваження згідно з Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», звертаються за запитом про надання інформації згідно цього Закону. Положення Закону України «Про доступ до публічної інформації» не регламентують прискорення надання такої інформації.

 

Установи та організації, які здійснюють заходи щодо державної реєстрації права власності територіальної громади на нежитлову будівлю (або нежитлові приміщення) діють згідно Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою КМУ від 25 грудня 2015 року № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

 

1. Згідно із частиною другою статті 2 Закону України «Про доступ до публічної інформації» цей Закон не поширюється на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом, а саме Законом України «Про звернення громадян». Дані категорії звернень є різними за наступними ознаками:

- правовими підставами;

- визначенням понять;

- формами;

- строком розгляду;

- змістом;

- вимогами до оформлення;

- оплатою.

2. Листи, які за змістом є зверненнями громадян мають бути оформлені з дотриманням вимог Закону України «Про звернення громадян».

3. Запит на отримання публічної інформації має відповідати вимогам статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації».