A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Звіти про надходження запитів

Підсумки роботи Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області зі зверненнями громадян за IІІ квартал 2015 рік

 У ІІІ кварталі 2015 року до Регіонального відділення ФДМУ по Миколаївській області надійшло 3 письмових звернення, з них: 2 – доручення Фонду державного майна України та 1 – звернення від громадянина. Основна тематика звернень – це питання приватизації . Регіональним відділенням забезпечено їх своєчасний, всебічний,об'єктивний розгляд.

Необґрунтованих заяв, скарг, п овторних звернень громадян за липень-вересень 2015 року до Регіонального відділення не надходило, на особистий прийом до керівництва РВ громадяни не зверталися.

Розгляд та відповіді на звернення громадян у Регіональному відділенні перебувають на постійному контролі, порушень термінів їх виконання не було.

За аналогічний період 2014 року надійшло 5 письмових звернень.

З метою проведення широкої роз'яснювальної роботи з питань реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом у Регіональному відділенні ФДМУ по Миколаївській області розробляються та затверджуються начальником РВ графіки проведення прямих телефонних «гарячих ліній» за участю керівництва Регіонального відділення та проведення особистого прийому громадян керівництвом Регіонального відділення і забезпечується їх публікація в газеті «Рідне Прибужжя».

Прес-служба Регіонального відділення ФДМУ по Миколаївській області