A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Виконання умов договорів

                                                                                                                          

Звіт

про результати контролю за виконанням умов договорів

купівлі-продажу об’єктів приватизації в IІІ кварталі 2018року

 

Згідно з вимогами статей 7 та 27 Закону України “Про приватизацію державного і комунальногомайна” щодо контролю державними органами приватизації за виконанням умов договорів купівлі-продажу державного майна та згідно з Порядком  контролю за виконанням умов договорів купівлі-продажу об’єктів приватизації державними органами приватизації, затвердженим наказом ФДМУ від 10.05.2012 №631, відповідно до графіку проведення перевірок виконання умов договорів купівлі-продажу (далі – договорів), затвердженого наказом Регіонального відділення ФДМУ по Миколаївській області (далі – Регіональне відділення) від 27.06.2018№200-п «Про затвердження графіка проведення  перевірок виконання умов договорів купівлі-продажу на IIІквартал 2018 року», Регіональним відділенням здійснювалася робота по забезпеченню проведення перевірок стану виконання покупцями державного майна умов укладених договорів.  

 

  1. Загальні дані про результати контролю в IІІ  кварталі 2018 року

 З початку 2018 року на контролі Регіонального відділення знаходилось 13 договорів об`єктів малої приватизації, з яких: 3 договори окремого майна, в т.ч. 1 договір ЄМК, 8 договорів об`єктів незавершеного будівництва та 2 договори об”єктів соціально-культурного призначення, в т.ч. 1 договір ЄМК. Із загальної кількості зазначених договорів станом на 30.09.2018 року: перевірено – 8договорів, знято з контролю 3 договори, з яких 2 - за актами підсумкової перевірки, 1 - за рішенням суду (у зв”язку з розірванням договору). 

З початку 2018 року поставлено на контроль 2 договори.

Станом на 30.09.2018 року на контролі Регіонального відділення знаходиться 12 договорів купівлі-продажу, по 1 з яких проводиться претензійно-позовна робота щодо розірвання та повернення об’єкта приватизації у державну власність.

 

2. Аналіз стану виконання умов договорів купівлі-продажу окремих

груп об’єктів приватизації

У IІІ кварталі поточного року проведено 4 перевірки виконання умов договорів купівлі-продажу об”єктів малої приватизації, що складає 100% від встановленого планового завдання. Під час перевірок порушень виконання умов договору не встановлено. У зв”язку з виконанням покупцем договірних зобов”язань у повному обсязі та закінченням терміну контролю, 1 договір, за актом підсумкової перевірки, знято з контролю Регіонального відділення.

 

3. Стан виконання покупцями об’єктів приватизації найбільш

характерних умов договорів

 На контролі Регіонального відділення знаходиться 2 договори, що містять умову створення нових робочих місць. Договори, що містять зазначену умову, до графіку проведення перевірок на IІІ квартал 2018 року не включались. Договори,які містять умову збереження існуючих робочих місць на контролі Регіонального відділеннявідсутні.

Умовами договорів купівлі-продажу, виконання умов яких підлягало перевірці уІІІ кварталі 2018 року, внесення покупцями інвестицій у грошовій форміна об`єкт приватизації не передбачено.  

 

4. Заходи, вжиті Регіональним відділенням з метою усунення фактів порушень умов продажу об’єктів приватизації

  У ІІІ кварталі 20018 року,  Регіональним відділенням укладено та нотаріально посвідчено договір про внесення змін до договору від 13.06.2002 №1-Д ОНБ „Житловий будинок №16-Б” в частині продовження терміну добудови ОНБ до 01.12.2018.

Також, Регіональним відділенням, з метою недопущення порушень умов договору з боку покупця, за результатами перевірки у вересні 2018 року, направлено лист від 27.09.2018 № 10/885 покупцю ОНБ „Терапевтичний корпус на 60 ліжок” (під розбирання) КП „”Палац урочистих подій „Лілея” з попередженням про наслідки недотримання терміну розбирання ОНБ, визначеного договором.   

Протягом IІІ кварталу 2018 року штрафні санкції до покупців державного майна не застосовувалися.