A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Виконання умов договорів

 

Звіт

про результати контролю за виконанням умов договорів

купівлі-продажу об’єктів приватизації в Iкварталі 2018року

 

Згідно з вимогами статей 7 та 27 Закону України “Про приватизацію державного і комунальногомайна” щодо контролю державними органами приватизації за виконанням умов договорів купівлі-продажу державного майна та згідно з Порядком  контролю за виконанням умов договорів купівлі-продажу об’єктів приватизації державними органами приватизації, затвердженим наказом ФДМУ від 10.05.2012 №631, відповідно до графіку проведення перевірок виконання умов договорів купівлі-продажу (далі – договорів), затвердженого наказом Регіонального відділення ФДМУ по Миколаївській області (далі – Регіональне відділення) від 26.12.2017 №464-п «Про затвердження графіка проведення  перевірок виконання умов договорів купівлі-продажу на Iквартал 2018 року», Регіональним відділенням проведено перевірки стану виконання покупцями державного майна умов укладених договорів. 

1.Загальні дані про результати контролю в I кварталі 2018 року

 З початку 2018 року на контролі Регіонального відділення знаходилось 13 договорів, з яких: 7 договорів  об`єктів малої приватизації, в т.ч. 1 договір єдиного майнового комплексу, та 8 договорів об`єктів незавершеного будівництва. Із загальної кількості зазначених договорів у І кварталі 2018 року: перевірено – 3договори, знято з контролю за актом підсумкової перевірки – 1договір. 

Протягом І кварталу поточного року поставлено на контроль 2 договори.

Станом на 31.03.2018 року на контролі Регіонального відділення знаходиться 14 договорів купівлі-продажу.

 

2. Аналіз стану виконання умов договорів купівлі-продажу окремих

груп об’єктів приватизації

У Iкварталі поточного року проведено 3 перевірки договорів купівлі-продажу об’єктів малої приватизації, що складає 100%, від встановленого планового завдання.   Під час перевірок порушень виконання умов договору  не встановлено. У зв”язку з виконанням умов договору купівлі-продажу у повному обсязі, 1 договір купівлі-продажу за актом підсумкової перевірки знято з контролю Регіонального відділення.

 

3. Стан виконання покупцями об’єктів приватизації найбільш

характерних умов договорів

У ході перевірок недотримання порядку термінів державної реєстрації нової форми власності на придбані покупцями об’єкти приватизації не зафіксовано.  

На контролі Регіонального відділення знаходиться 2 договори, що містять умову створення нових робочих місць.  Договори, що містять зазначену умову, у Iкварталі 2018 року не перевірялись.  

 Договори,які містять умову  збереження існуючих робочих місць на контролі Регіонального відділеннявідсутні.

Умовами договорів купівлі-продажу, виконання умов яких підлягало перевірці уІ кварталі 2018 року, внесення покупцями інвестицій у грошовій форміна об`єкт приватизації не передбачено.  

 

4. Заходи, вжиті Регіональним відділенням з метою усунення фактів порушень умов продажу об’єктів приватизації

Протягом Iкварталу 2018 року Регіональним відділенням вживалися заходи щодо попередження фактів порушення виконання покупцями взятих на себе зобов”язань по договорах купівлі-продажу. Так, покупцю ОНБ „Житловий будинок №16-Б” Петренко А.І. направлено листа про вжиття невідкладних заходів, які повинні забезпечити безумовне виконання взятих на себе зобов”язань, термін яких спливає у ІІ кварталі 2018 року.

Протягом Iкварталу 2018 року штрафні санкції до покупців державного майна не застосовувалися.