A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Інформація

Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області

про оголошення конкурсу  з відбору суб’єктів оціночної діяльності  для проведення незалежної оцінки об’єктів оренди.

 

Мета проведення незалежної оцінки:визначення вартості для розрахунку розміру орендної плати для продовження договору оренди.

 

п/п

Назва об’єкту оцінки

Площа,

м2

Адреса об’єкту оцінки

Балансоутримувач

Дата оцінки

1.

Частина нежитлового приміщення будівлі головного офісу

2,0

м. Миколаїв,

вул. Лягіна, 27

Філія «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ»

28.02.2019

2.

Нежитлове вбудоване приміщення першого

поверху двоповерхової адміністративної будівлі

18,3

Миколаївська обл., м.Баштанка, вул.Ювілейна, 89

Головне управління статистики у Миколаївській області

31.03.2019

3.

Нежитлове приміщення адміністративної будівлі

65,5

Миколаївська обл., смт.Березнегувате, вул.Ілька Борщака (Піонерська), 34

Снігурівське управління водного господарства

31.03.2019

 

Мета проведення незалежної оцінки:визначення вартості для розрахунку розміру орендної плати для укладення договору оренди.

 

п/п

Назва об’єкту оцінки

Площа,

м2

Адреса об’єкту оцінки

Балансоутримувач

Дата оцінки

1.

Гідротехнічні споруди рибогосподарських технологічних водойм – ставку водопостачального № 8 площею 6,3 га,

ставку виростного № 7а площею 3,3 га,

ставку літньо-маточного

№ 7 площею 6,2 га

 

-

Миколаївська область, Казанківський район

ЗАТ «Цитатель»

28.02.2019

2.

Нежитлове приміщення першого поверху трьохповерхової будівлі Старого учбового корпусу

14,4

м.Миколаїв, вул.Кузнецька, 5

Національний університет кораблебудування

ім. адмірала Макарова

28.02.2019

3.

Нежитлові приміщення адмінбудівлі

26,6

Миколаївська обл., смт.Арбузинка, пл.Центральна, 88

Управління Державної казначейської служби України в Арбузинському районі Миколаївської області

28.02.2019

4.

Нежитлові приміщення

№ 11, 12, 13 в одноповерховій будівлі магазину

40,7

Миколаївська обл., Вознесенський район, с.Мартинівське, БОС-2, будівля № 11а

«Одеське управління військової торгівлі» Концерну «Військторгсервіс»

31.03.2019

5.

Нерухоме майно:

- частина даху;

- частина технічного поверху

 

30,0

4,0

м.Миколаїв, вул.Чкалова, 20

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області

31.03.2019

6.

Нежитлові приміщення

складу

160,9

м.Миколаїв, вул.Веселинівська, 59

Миколаївська філія Концерну радіомовлення радіозв’язку та телебачення

31.03.2019

 

Претендентам на участь у конкурсі потрібноподати до сектору організаційно-документального та комунікаційного забезпечення Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка складається із:

конкурсної пропозицій, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях – не більше 5 днів), пропозиції щодо ціни надання послуг з оцінки, з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно з законом; підтвердних документів; документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток № 3 «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», яке затверджено наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075 у редакції наказу ФДМУ від 16.01.2018 № 47, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 за № 198/31650) (далі - Положення).

Документи щодо досвіду (додаток 3 Положення) повинні містити інформацію про виконання робіт з оцінки подібних до об'єкта оцінки – нежитлові приміщення, гідротехнічні споруди.

На конверті слід зазначити: "На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності", а також зазначити назву об'єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб'єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

 До підтвердних документів належать: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додатку № 4 Положення); інформація про претендента (додаток 5 Положення).

Інформація про претендента містить:наявність сертифіката суб'єкта оціночної діяльності; інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна: кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів.

Відповідно до листа ФДМУ від 27.07.2018 № 10-59-15138 очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки на об’єкт нерухомого майна, зокрема декілька об’єктів нерухомого майна, що є одним об’єктом оцінки (нежитлові приміщення, технічні приміщення) – 2,5 тис.грн.; гідротехнічні споруди – 10,0 тис.грн.

Замовник робіт з оцінки: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області.                     

Платник робіт з оцінки:орендар або потенційний орендар.                    

Конкурс відбудеться через 14 календарних днів після опублікування цієї інформації у газеті «Відомості приватизації» за адресою: м.Миколаїв, вул.Чкалова, 20, 6-ий поверх конференц – зал Регіонального відділення.

 

         Конкурсна документація подається в запечатаному конверті до сектору організаційно-документального та комунікаційного забезпечення Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно), за адресою: м. Миколаїв, вул. Чкалова, 20, 6-ий поверх, кім.38. Телефон робочої групи: (0512) 47-04-11.

 

Інформація
РВ ФДМУ по Миколаївській області про оголошення конкурсу з відбору
суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки державного майна – об’єктів малої приватизації

1) Найменування об’єкта: ковбасний цех фабрики-кухні, що перебуває на балансі ДП НАЕК «Енергоатом» по ВП «Южноукраїнська АЕС», за адресою: 55000, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, Проммайданчик, 21а.
Відомості про об’єкт оцінки: нежитлова будівля загальною площею 3466,9 кв.м. складається із двох частин (трьохповерхова та двохповерхова).
2) Найменування об’єкта: майстерня хімічного покриття з службово-побутовим корпусом, що перебуває на балансі ДП НАЕК «Енергоатом» по ВП «Южноукраїнська АЕС», за адресою: 55000, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, Проммайданчик, 38.
Відомості про об’єкт оцінки: службово-побутовий корпус площею 2934,5 кв.м, склад площею 92,4 кв.м, охоронний пост площею 6,2 кв.м, навіс, замощення, огорожа, щогла освітлення.
3) Найменування об’єкта: станція енергокомплекс, що перебуває на балансі ДП НАЕК «Енергоатом» по ВП «Южноукраїнська АЕС», за адресою: 55000, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, Гідрокомплекс, 18.
Відомості про об’єкт оцінки: одноповерхова нежитлова будівля із силікатної цегли загальною площею 379,4 кв.м.
4) Найменування об’єкта: склад балонів та карбіду кальцію, що перебуває на балансі ДП НАЕК «Енергоатом» по ВП «Южноукраїнська АЕС», за адресою: 55000, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, Проммайданчик, 31.
Відомості про об’єкт оцінки: одноповерхова нежитлова будівля із силікатної цегли загальною площею 116,2 кв.м.
5) Найменування об’єкта: майстерня вентзаготовок, що перебуває на балансі ДП НАЕК «Енергоатом» по ВП «Южноукраїнська АЕС», за адресою: 55000, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, Проммайданчик, 28.
Відомості про об’єкт оцінки: одноповерхова нежитлова будівля частково із залізобетонних плит та рифлених листів загальною площею 442 кв.м.
6) Найменування об’єкта: база будівельної дільниці № 6, що перебуває на балансі ДП НАЕК «Енергоатом» по ВП «Южноукраїнська АЕС», за адресою: 55000, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, Гідрокомплекс, 23.
Відомості про об’єкт оцінки: загальна площа 155,8 кв. м, у тому числі: склад площею 46,8 кв.м, майстерня площею 32,1 кв.м, диспетчерська площею 51,1 кв.м, склад  площею 25,4 кв.м, замощення площею 1835,6 кв.м.
7) Найменування об’єкта: сховище зрідженого пропан-бутану, що перебуває на балансі ДП НАЕК «Енергоатом» по ВП «Южноукраїнська АЕС», за адресою: 55000, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, Проммайданчик, 32.
Відомості про об’єкт оцінки: одноповерхова нежитлова будівля з червоної цегли загальною площею 20,5 кв.м.
8) Найменування об’єкта: аргоно-киснева газофікаційна станція, що перебуває на балансі ДП НАЕК «Енергоатом» по ВП «Южноукраїнська АЕС», за адресою: 55000, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, Проммайданчик, 29.
Відомості про об’єкт оцінки: одноповерхова нежитлова будівля з червоної цегли загальною площею 372 кв.м, у тому числі: ганок, ємність для кисню, мачта освітлення, стовпи, огорожа, замощення.
Мета проведення оцінки – визначення стартової ціни об’єктів малої приватизації з метою продажу на аукціоні.
Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна) - 31.03.2019р.
Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати до сектору організаційно-документального та комунікаційного забезпечення Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка складається із: конкурсної пропозицій, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях), пропозиції щодо ціни надання послуг з оцінки, з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно з законом; підтвердних документів; документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток № 3 «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», яке затверджено наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075 у редакції наказу ФДМУ від 16.01.2018     № 47, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 за № 198/31650) (далі - Положення).
Документи щодо практичного досвіду (додаток 3 Положення) повинні містити інформацію про виконання робіт з оцінки подібних до об'єкта оцінки – окремі будівлі, зокрема порівняної площі та за призначенням, споруди.
На конверті слід зазначити: "На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності", а також зазначити назву об'єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб'єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.
До підтвердних документів належать: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додатку № 4 Положення); інформація про претендента (додаток 5 Положення).
Інформація про претендента містить: наявність сертифіката суб'єкта оціночної діяльності; інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна: кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів.
Відповідно до листа ФДМУ від 14.02.2019 № 10-59-2927 очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки: окремо розташована будівля – 4,9 тис.грн.; комплекс будівель та споруд -  7,0 тис.грн.   
Замовник та платник робіт з оцінки: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області.                    
Конкурс відбудеться через 14 календарних днів після опублікування цієї інформації у газеті «Відомості приватизації» за адресою: м.Миколаїв, вул.Чкалова, 20, 6-ий поверх конференц – зал Регіонального відділення.
Конкурсна документація подається в запечатаному конверті до сектору організаційно-документального та комунікаційного забезпечення Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно), за адресою: м. Миколаїв, вул. Чкалова, 20, 6-ий поверх, кім.38. Телефон робочої групи: (0512) 47-04-11.