A A A K K K

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Інформація

Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області

про оголошення конкурсу  з відбору суб’єктів оціночної діяльності  для проведення незалежної оцінки об’єктів оренди.

 

Мета проведення незалежної оцінки:визначення вартості для розрахунку розміру орендної плати для продовження договору оренди.

 

п/п

Назва об’єкту оцінки

Площа,

м2

Адреса об’єкту оцінки

Балансоутримувач

Дата оцінки

1.

Нежитлове вбудоване приміщення першого поверху шестиповерхової будівлі навчального корпусу

11,5

м. Миколаїв, пр-т. Героїв України, 9

Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова

31.07.2019

2.

Замощення автодрому

16180,0

Миколаївська обл.,

м. Нова Одеса,

вул. Іпатенка, 3-А

Новоодеський професійний аграрний ліцей

31.07.2019

3.

Частина нежитлових вбудованих приміщень їдальні на першому поверсі будівлі гуртожитку № 2 та частина нежитлових приміщень буфету на першому поверсі будівлі учбового корпусу № 2

 

440,3

 

 

 

109,1

549,4

м.Миколаїв,

вул. Пушкінська, 71

Миколаївський коледж транспортної інфраструктури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту

ім. академіка

В. Лазаряна

31.07.2019

4.

Нежитлове приміщення на технічному поверсі;

Частина даху будівлі

8,0

 

180,0

м. Миколаїв,

вул. Чкалова, 20

Регіональне відділення ФДМУ по Миколаївській області

31.07.2019

 

Претендентам на участь у конкурсі потрібноподати до сектору організаційно-документального та комунікаційного забезпечення Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка складається із:

конкурсної пропозицій, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях – не більше 5 днів), пропозиції щодо ціни надання послуг з оцінки, з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно з законом; підтвердних документів; документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток № 3 «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», яке затверджено наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075 у редакції наказу ФДМУ від 16.01.2018 № 47, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 за № 198/31650) (далі - Положення).

Документи щодо досвіду (додаток 3 Положення) повинні містити інформацію про виконання робіт з оцінки подібних до об'єкта оцінки – нежитлові приміщення.

На конверті слід зазначити: "На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності", а також зазначити назву об'єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб'єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

 До підтвердних документів належать: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додатку № 4 Положення); інформація про претендента (додаток 5 Положення).

Інформація про претендента містить:наявність сертифіката суб'єкта оціночної діяльності; інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна: кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів.

Відповідно до листа ФДМУ від 14.02.2019 № 10-59-2927 очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки на об’єкт нерухомого майна (нежитлові приміщення, майданчики, технічні приміщення, дахи) – 2,5 тис.грн.

Замовник робіт з оцінки: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області.                    

Платник робіт з оцінки:орендар або потенційний орендар.                    

Конкурс відбудеться через 14 календарних днів після опублікування цієї інформації у газті «Відомості приватизації» за адресою: м. Миколаїв, вул. Чкалова, 20, 6-ий поверх конференц – зал Регіонального відділення.

         Конкурсна документація подається в запечатаному конверті до сектору організаційно-документального та комунікаційного забезпечення Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно), за адресою: м. Миколаїв, вул. Чкалова, 20, 6-ий поверх, кім.38. Телефон робочої групи: (0512) 47-04-11.