A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

 

Інформація

Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області

про оголошення конкурсу  з відбору суб’єктів оціночної діяльності  для проведення незалежної оцінки об’єктів оренди.

 

Мета проведення незалежної оцінки:визначення вартості для розрахунку розміру орендної плати для укладення договору оренди.

 

п/п

Назва об’єкту оцінки

Площа,

м2

Адреса об’єкту оцінки

Балансоутримувач

Дата оцінки

1.

Виробничі приміщення першого поверху триповерхової будівлі учбового корпусу

136,2

м. Миколаїв,

вул. Вінграновського, 62

Миколаївській професійний промисловий ліцей

30.04.2018

2.

Нежитлові приміщення в одноповерховій будівлі магазину

1104,8

м.Миколаїв,

пр. Героїв України, 93/1

Філія «Одеське управління військової торгівлі» Концерну «ВІЙСЬКТОРГСЕРВІС»

30.04.2018

3.

Комплекс будівель та споруд господарства

«Кінбурнська коса»

506,5

Миколаївська область, Очаківський район,

с. Покоровське,

вул. Римбовська, 58

 

ДП «Миколаївський морський торговельний порт»

30.04.2018

4.

База відпочинку

«Світанок»

359,2

Миколаївська область, Березанський район,

с. Рибаківка,

вул. Очаківська, 1-В

 

ДП «Миколаївський морський торговельний порт»

30.04.2018

5.

База відпочинку

«Портовик»

у складі: будинок відпочинку (6 шт.), кухня, їдальня, душова, склад

№ 7, вагончик (2 шт.), майданчик з каміном та навісом, туалет, підвал, душова літня з щитовою, замощення асфальтове з водоколонкою, підпірні стінки (№ 20, 21),

огорожі (№ 22, 23, 25, 26, 27, 29, 33, 18)

10693,3

Миколаївська область,

м. Очаків,

вул. Слобідська (Цокуренка), 220

ДП «Миколаївський морський торговельний порт»

30.04.2018

 

Претендентам на участь у конкурсі потрібноподати до сектору організаційно-документального та комунікаційного забезпечення Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка складається із:

конкурсної пропозицій, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях – не більше 5 днів для приміщень, не більше 7 днів для комплексу будівель та споруд), пропозиції щодо ціни надання послуг з оцінки, з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно з законом;

підтвердних документів;  

документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток № 3 «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», яке затверджено наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075 у редакції наказу ФДМУ від 16.01.2018 № 47, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 за           № 198/31650) (далі - Положення).

Документи щодо практичного досвіду (додаток 3 Положення) повинні містити інформацію про виконання робіт з оцінки подібних до об'єкта оцінки – окремі будівлі, зокрема порівняної площі та за призначенням, приміщення, частини будівель.

На конверті слід зазначити: "На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності", а також зазначити назву об'єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб'єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

 До підтвердних документів належать: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додатку № 4 Положення); інформація про претендента (додаток 5 Положення).

Інформація про претендента містить:наявність сертифіката суб'єкта оціночної діяльності; інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна: кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів.

Відповідно до листа ФДМУ від 17.04.2018 № 10-59-7687 очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки: об’єкта нерухомого майна, зокрема декілька об’єктів нерухомого майна, що є одним об’єктом оцінки (нежитлові приміщення, технічні приміщення) – 2,4 тис.грн; комплексу будівель та споруд – 15,0 тис.грн.

Замовник робіт з оцінки: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області.                    

Платник робіт з оцінки:орендар або потенційний орендар.                    

Конкурс відбудеться через 14 календарних днів після публікації цієї інформації у газеті «Відомості приватизації» за адресою: м.Миколаїв, вул.Чкалова, 20, 6-ий поверх конференц – зал Регіонального відділення.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті до сектору організаційно-документального та комунікаційного забезпечення Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно), за адресою: м. Миколаїв, вул. Чкалова, 20, 6-ий поверх, кім.38. Телефон робочої групи: (0512) 47-04-11.