A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

 

Інформація

РВ ФДМУ по Миколаївській області про оголошення конкурсу з відбору

суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки державного майна – об’єкта приватизації групи Д

 

 

Найменування об’єкта: Об’єкт незавершеного будівництва «Будівля АТС», що знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Новобузька, 130. Об’єкт повернуто у державну власність за рішенням суду.

Відомості про об’єкт оцінки:

Двоповерхова цегляна будівля АТС, розташована на земельній ділянці комунальної власності розміром 900 кв.м. Одноповерхова цегляна будівля дизельної, розташована на земельній ділянці комунальної власності розміром 64 кв.м. Будівельні матеріали, конструкції, придбані для будівництва і не використані в будівництві  на об’єкті відсутні. Будівельна готовність об’єкта оцінки приблизно 30%.

Мета проведення оцінки – визначення початкової ціни об’єкта приватизації з метою повторного продажу на аукціоні.

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна) - 30.11.2017р.

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати до сектору організаційно-документального та комунікаційного забезпечення Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка складається із: підтвердних документів; пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), запечатаних в окремому конверті; документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна за встановленою формою (додаток № 2 «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015  №2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 січня 2016 року за № 60/28190) (далі - Положення).

До підтвердних документів належать: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додатку № 3 Положення); копії документів про наявність в оцінювачів, які перебувають у трудових відносинах з претендентом або додатково залучаються ним, документів, що підтверджують набуття кваліфікації оцінювача, виданих міжнародними організаціями та об’єднаннями у сфері оціночної діяльності; письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (у разі необхідності); інформація про претендента за встановленою формою (додаток № 4 Положення).

Інформація про претендента, складається відповідно до додатка 4 Положення та містить: відомості про діяльність претендента (рік заснування; перелік робіт з оцінки, наявність відокремлених структурних підрозділів (філій, дочірніх підприємств тощо); іншу інформацію щодо досвіду у сфері оцінки майна претендента в Україні та інших країнах світу); інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також залучаються ним до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна (кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів тощо).

Конкурс відбудеться через 14 днів після опублікування цієї інформації в газеті «Відомості приватизації» за адресою: м. Миколаїв, вул. Чкалова, 20, 6-ий поверх, конференц-зал Регіонального відділення.

Конкурсна документація подається до сектору організаційно-документального та комунікаційного забезпечення Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно), за адресою: м. Миколаїв, вул. Чкалова, 20, 6-ий поверх, кім. 38. Телефон робочої групи: (0512) 47-04-11.

 
 
Інформація