A A A K K K

ПАТ «Рівненський радіотехнічний завод»

  

 

    Рішенням господарського суду Рівненської області від 24 липня 2017 року задоволено позов Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській області, правонаступник – Регіональне відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях,  до ПАТ «Рівненський радіотехнічний завод» та ПП фірми «Інтерекопласт», за участю прокуратури області, та визнано недійсними договори купівлі-продажу нерухомого майна загальною вартістю 40 млн. гривень.

Однак, ПП фірмою «Інтерекопласт» подано до господарського суду заяву про перегляд вказаного судового рішення за нововиявленими обставинами, яку 24 жовтня 2018 року задоволено.

Не погоджуючись з висновками суду, прокуратурою області внесено апеляційну скаргу. Оскільки,  обставини, які зазначені відповідачем в заяві не  є нововиявленими та не спростовують факт відчуження майна ПАТ «Рівненський радіотехнічний завод» за балансовою вартістю, а не за ринковою, як це передбачено законом.

У той же час, укладення оспорюваних договорів купівлі-продажу нерухомого майна призвело до погіршення майнового стану товариства, а відтак вплинуло на права РВ ФДМ України по Рівненській області як акціонера з часткою у статутному капіталі товариства в розмірі 50% + 1 акція, під час розподілу прибутку товариства (з одержанням своєї частки) від господарської діяльності товариства.

Тому, суд апеляційної інстанції 13.02.2020 задоволив апеляційну скаргу прокуратури, скасував рішення суду першої інстанції та відмовив у задоволенні заяви ПП фірми «Інтерекопласт».

Відтак, за активної позиції, правильних рішень та дій Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях, прокуратуриРівненської  областіта Рівненської обласної державної адміністрації,попереджено вибуття з власності товариства, частка держави в якому становить понад 50+1%, нерухомості загальною вартістю мінімум 40 млн. грн. та захищено інтереси держави в особіРегіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях, як акціонера ПАТ «Рівненський радіотехнічний завод».