A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Актуальні новини

27.03.2018           Маємо право знати!

Сьогодні все більше громадян відчувають необхідність підвищити рівень обізнаності ті дізнаватися більше про права. Саме тому міністерство юстиції України за підтримки Агентства США з міжнародного права USAID запустило масштабний загальнонаціональний просвітницький проект «Я маю право!», що має на меті підвищення юридичної грамотності українців та формування нової правової культури у суспільстві. 
Президент України Указом підтримав ініціативу Мін'юсту та оголосив 2018 рік Роком реалізації цього проекту. Тож запровадження проекту – це масштабна реформа менталітету громадян, завдяки якій Україна продовжить шлях побудови сучасної та демократичної європейської держави!
Працівники юридичної служби Регіонального відділення залучились до вказаного проекту пройшовши стажування на базі Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

Детальну інформацію про цей проект можна знайти на веб-сайтах:

pravo.minjust.gov.ua

justzp.gov.ua

minjust.gov.ua 

 

14.09.2017  25 років Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Запорізькій області!

30.08.2017

Вивчається попит на потенційні об'єкти приватизації у Запорізькій області
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Запорізькій області вивчає попит на об’єкти державної власності, які не увійшли до статутних капіталів господарських товариств у процесі приватизації та перебувають в управлінні Регіонального відділення Фонду державного майна України по Запорізькій області, з метою їх включення до переліків об‘єктів, які підлягають приватизації.
Пропозиції щодо придбання зазначених об’єктів державної власності  надсилати на адресу Регіонального відділення Фонду державного майна України по Запорізькій області:  69001, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 50 ; zaporizhia@spfu.gov.ua.
За додатковою інформацією звертатись за телефонами (061) 226-07-75, 226-07-81.
 

29.06.2017

З нагоди професійного свята – Дня державної служби та напередодні Дня Конституції України в Регіональному відділенні Фонду державного майна України по Запорізькій області відбулися урочисті збори трудового колективу регіонального відділення.

Приурочені святам збори розпочато вітальними словами керівництва  регіонального відділення Щороку, з нагоди цих свят відзначають кращих працівників регіонального відділення. У рамках заходу відбулася церемонія нагородження.