A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Об'єкт неавершеного будівництва - заглиблений склад інвентарю і обладнання

Вид приватизації: Мала приватизація

Група:

Вид об'єкта: об`єкти незавершеного будівництва (будівлі, споруди, передавальні пристрої, які не введені в експлуатацію), законсервовані об`єкти

Регіон: Сумська обл.

Місцезнаходження об’єкта: Сумська область, м. Конотоп, вул. Сумська, 10д

Код об'єкта (реєстровий №):

Код за ЄДРПОУ об'єкта:

Найменування: відсутній

Місцезнаходження об’єкта: відсутній

Найменування: Об'єкт неавершеного будівництва - заглиблений склад інвентарю і обладнання

Код за ЄДРПОУ балансоутримувача:

Найменування балансоутримувача: відсутній

Місцезнаходження балансоутримувача: відсутній

Статутний капітал, грн.: 0.00

Розмір об’єкта: 90 % буд. готовності

Розмір пакету акцій / частки / пая , %:

Початкова ціна об’єкта, грн.: 5 100.00

Початкова ціна пакета акцій, грн.: 5 100.00

Спосіб приватизації:аукціон з умовами

Форма проведення продажу:електронні торги

Етап приватизації: проводиться продаж

Дата оголошення про продаж:

Дата проведення продажу: 21.02.2019

Дата публікації про підсумки про продаж\призупинення\припинення продажу:

Основний вид економічної діяльності:

Інформація про об’єкт:

Пропонується до продажу об’єкт незавершеного будівництва – заглиблений склад інвентарю і обладнання, що під час приватизації не увійшов до статутного капіталу ВАТ «Конотопагропромбуд».

Розроблено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки регіональному відділенню за рахунок земель, не наданих у власність або постійне користування в межах населених пунктів. Земельна ділянка (кадастровий номер ділянки 5910400000:07:017:0042) площею 0,1238 га передбачається проектом для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, розташована за адресою:Сумська область, м. Конотоп,    вул. Сумська, 10 д. Відомості про обмеження у використанні земельної ділянки не зареєстровані.

Цільове використання земельної ділянки – для обслуговування об’єкту незавершеного будівництва (заглиблений склад інвентарю).

Право власності на земельну ділянку не оформлено.

Характеристика об’єкта незавершеного будівництва– заглиблений склад інвентарю і обладнання загальною площею 56,5 кв. м.; рівень будівельної готовності – 90%.

Об’єкт представляє собою заглиблену підвальну споруду галерейного типу завдовжки 35,4 м завширшки по підлозі 2,0 м по стелі 1,0 м із збірних залізобетонних секцій довжиною 1 м. По об’єкту виконані наступні будівельно-монтажні роботи: облаштовано вхідні сходи, стіни та перекриття із нестандартних залізобетонних конструкцій у вигляді перевернутого трапецевидного жолобу, залізобетонних панелей та дорожніх плит, стіни сходових клітин – керамічна рядова цегла. Інженерні мережі до будівництва не підведені. Роботи з консервації об’єкта не проводились.

Право власності:оформленоза Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Сумській області.

Умови продажу та/або експлуатації об’єкта приватизації:

1. Покупець зобов’язаний розібрати об’єкт та впорядкувати земельну ділянку протягом п’яти років з моменту укладання договору купівлі-продажу.

2.Покупець об’єкту незавершеного будівництва – адміністративно-побутовий корпус – зобов’язаний забезпечити відшкодування витрат регіонального відділення на проведення оцінки об’єкта приватизації в сумі 4160,00грн. у місячний строк з дати нотаріальногопосвідчення договору купівлі-продажу.

3. Подальше відчуження об’єкта можливе лише за умови збереження для нового власника об’єкта зобов’язань, визначених договором купівлі-продажу, виключно за згодою органу приватизації, який здійснює контроль за їх виконанням

При укладенні договору купівлі-продажу з переможцем аукціону на ціну продажу об’єкта нараховується податок на додану вартість у розмірі 20%.

Витрати на нотаріальне посвідчення договору купівлі – продажу покладаються на покупця.

Замовник продажу об'єкта:

Організатор продажу об'єкта: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Сумській області, вул.Харківська, 30/1, м.Суми, 40035, тел. (0542) 36-11-32