A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Котельня зі встановленим обладнанням

Вид приватизації: Мала приватизація

Група:

Вид об'єкта: об`єкти незавершеного будівництва (будівлі, споруди, передавальні пристрої, які не введені в експлуатацію), законсервовані об`єкти

Регіон: Чернігівська обл.

Місцезнаходження об’єкта: м.Чернігів, вул. Інструментальна, 14-а

Код об'єкта (реєстровий №):

Код за ЄДРПОУ об'єкта:

Найменування:

Місцезнаходження об’єкта:

Найменування: Котельня зі встановленим обладнанням

Код за ЄДРПОУ балансоутримувача:

Найменування балансоутримувача:

Місцезнаходження балансоутримувача:

Статутний капітал, грн.: 0.00

Розмір об’єкта: 55 % буд. готовності

Розмір пакету акцій / частки / пая , %: 0

Початкова ціна об’єкта, грн.: 1 403 827.00

Початкова ціна пакета акцій, грн.: 1 403 827.00

Спосіб приватизації:аукціон

Форма проведення продажу:електронний аукціон

Етап приватизації: оголошено про продаж

Дата оголошення про продаж:10.10.2018

Дата проведення продажу: 07.11.2018

Дата публікації про підсумки про продаж\призупинення\припинення продажу:

Основний вид економічної діяльності:

Інформація про об’єкт:

Незавершене будівництво котельні зі встановленим обладнанням.

Назва, дата і номер рішення Фонду державного майна про затвердження переліку об’єктів малої приватизації державної власності, що підлягають приватизації, прийнятого відповідно до частини третьої статті 11 Закону- наказ Фонду державного майна України „Про затвердження переліків об’єктів малої приватизації в 2018 році” №447 від 27.03.2018р.

Інформація про об’єкт приватизації:

- будівля котельні А-1 з прибудовою – побутовими приміщеннями А1-2 складається з одноповерхової виробничої частини котельні та двоповерхової частини побутових приміщень. Стіни основної будівлі котельні виконані з навісних залізобетонних панелей по залізобетонному каркасу, частково, тобто по верхньому ярусу встановлені віконні металеві переплетіння, перекриття зі збірних залізобетонних плит. Ніжній ярус віконних заповнень відсутній. Стіни та перегородки допоміжної будівлі – двоповерхової прибудови А1-2 виконані з керамічної цегли та частково з залізобетонних конструкцій. Перекриття – залізобетонні, частина плит відсутні. Рівень будівельної готовності 59%.

- будівля станції водопідготовки Б-1 з побутовими приміщеннями Б1-2 складається з одноповерхової будівлі станції водопідготовки та двоповерхової частини побутових приміщень. Стіни та перегородки будівель виконані з керамічної цегли та залізобетонних конструкцій. В основній будівлі станції встановлено на фундаментах виробниче обладнання – девять натій-катіонних фільтрів для води та чотири прямокутних ємностей з металу. Рівень будівельної готовності 54%.

- будівля мазутно-насосної станції В-1 складається з одноповерхової будівлі станції водопідготовки. Стіни виконані з навісних залізобетонних панелей по залізобетонному каркасу, перекриття зі збірних залізобетонних плит. Рівень будівельної готовності 44%.

- будівлі резервуарів для мазуту Г-1, Д-1 – резервуари надземного типу, являють собою дві одноповерхові будівлі з залізобетонних конструкцій каркасного типу, виконані всі конструкції стін та перекриття з залізобетонних плит. Рівень будівельної готовності 61%.

- фундамент будівлі водонасосної станції Е-1 – являє собою стіни підземної частини та частково надземної частини водонасосної станції, виконаний з залізобетонних конструкцій. Рівень будівельної готовності 15%.

Будівництво припинене в 1996 році. Об'єкт розташований в промисловій частині міста Чернігів

Замовник продажу об'єкта:

Організатор продажу об'єкта: РВ ФДМУ по Чернігівській області (м.Чернігів, просп.Миру, 43), +38(0462)676-302