A A A K K K

Актуально

30.09.2021

Приватизаційні пропозиції для бізнесу – завжди в доступі

     30.09.2021в приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації за участю представників громадських організацій та асоціацій, під головуванням в.о. директора Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації ДУНАЄВСЬКОГО Валентина Борисовича відбулась презентація об’єктів приватизації на території Чернівецької області та інвестиційного меню об’єктів державної власності.
     Презентацію з використанням мультимедійного проектору на великому екрані в текстових, графічних та фотографічних зображеннях продемонструвала - заступник начальника Регіонального відділення – начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення КОМАРОВСЬКА Ірина Петрівна.
      Орієнтовна кількість учасників - 50 + осіб.
     Під час заходу всім учасникам надані буклети «Як придбати об’єкт малої приватизації?» з покроковою інструкцією щодо участі в аукціоні зпосиланням на сайт Фонду державного майна України www.privatization.gov.ua.
     На питання учасників щодо об`єктів малої приватизації області, які у жовтні-листопаді поточного року запропоновані до продажу,та об’єкти приватизації, по яких здійснюються підготовка до продажу на аукціонах, надана детальна інформація.
 
24.09.2021

Репрезентували приватизаційне меню на «Ярмарку вакансій»

     23.09.2021 відбувся загальнообласний захід «Ярмарок вакансій» в м.Чернівці (пл.. Соборна, 11.00-15.00) за сприяння керівництва Чернівецької міської філії Чернівецького обласного центру зайнятості. У заході взяли участь керівники Управління.
     Мета: проведення зустрічіз роботодавцями, підприємцями та зацікавленими особами міста та області на тему: «Залучення потенційних інвесторів до приватизації та оренди об’єктів державної власності Чернівецької області (питання та відповіді)».
     Спікери зустрічі:
заступник начальника Регіонального відділення – начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення Комаровська Ірина Петрівна;
заступник начальника Управління–начальник відділу приватизації, управління корпоративними правами, оцінки майна та майнових прав Василь Ярмистий.
     Кількість учасників -19 осіб.
     Під час заходу всім зацікавленим особам надавались ліфлети «Інвестуй через приватизацію» в форматі А4, на якому відображено QR COD та посилання на сайт Фонду державного майна України www.privatization.gov.ua, інформація про об`єкти малої приватизації Чернівецької області, які вересні-жовтні поточного року запропоновані до продажу та про перспективи приватизації об’єктів державного майна в поточному році.
     Так, до приватизаційного меню області входять:
     1. ЄМК ДП «Неполоковецький комбінат хлібопродуктів»
     2. ЄМК ДП «Вашківський спиртовий завод» (вул.Центральна,49, с.Карапчів, Глибоцький р-н, Чернівецької обл.):
     3. ЄМК ДП «Карапчівський спиртовий завод»:
     4. Окреме майно - будівля передавального радіоцентру, обзорний локатор, загальною площею 87,40 кв.м:
     5. Об’єкт незавершеного будівництва –  школа:
     6. Об’єкт незавершеного будівництва –  лазня:
   За кожним посиланням необхідно:
   Натиснути кнопку «слідкувати за об’єктом» та зареєструватися!
   Для участі в аукціоні натиснути кнопку «взяти участь в аукціоні».
 
 
09.09.2021

Посиланнядля потенційних покупців, за якими можна зареєструватися та слідкувати за об’єктамималої приватизації Чернівецької області, які пропонуються до продажу на електронних аукціонах, а також взяти участь в актуальних аукціонах!

1. Єдиний майновий комплекс державного підприємства «Неполоковецький комбінат хлібопродуктів» (59330, Чернівецька область, Кіцманський р-н, смт. Неполоківці, вул. Магістральна,43): https://privatization.gov.ua/product/yedynyj-majnovyj-kompleks-derzhavnogo-pidpryyemstva-nepolokovetskyj-kombinat-hliboproduktiv-2/

2. Єдиний майновий комплекс державного підприємства «Вашківський спиртовий завод» (код ЄДРПОУ 00375415, с.Карапчів, Глибоцький р-н, Чернівецької обл., 60420): https://privatization.gov.ua/product/yedynyj-majnovyj-kompleks-derzhavnogo-pidpryyemstva-vashkivskyj-spyrtovyj-zavod-2/

3. Єдиний майновий комплекс державного підприємства «Карапчівський спиртовий завод» (код ЄДРПОУ 00375421, вул.Шевченка, 5, м.Вашківці, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59210): https://privatization.gov.ua/product/yedynyj-majnovyj-kompleks-derzhavnogo-pidpryyemstva-karapchivskyj-spyrtovyj-zavod-2/

4. Об’єкт незавершеного будівництва –  школа (Чернівецька обл., Новоселицький р-н., с.Слобода, вул.О.Кобилянської,6): https://privatization.gov.ua/product/privatization-skola-2/

5. Об’єкт незавершеного будівництва –  лазня (Чернівецька обл., Дністровський р-н (Хотинський р-н), с.Гордівці, вул. Мічуріна, 14): https://privatization.gov.ua/product/privatization-lazna-2/

За кожним посиланням необхідно:
- Нажати кнопку «слідкувати за об’єктом» та зареєструватися!
- Для участі в аукціоні нажати кнопку «взяти участь в аукціоні».

Контактний телефон з питань приватизації: (0372) 518660.

 

 

 
03.09.2021
 

 Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області прийняло участь у online-засіданні Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП із нагоди відзначення Дня підприємця!

     Сьогодгні заступник начальника відділу приватизації, управління корпоративними правами, оцінки майна та майнових прав Тетяна Могилюк прийняла участь у online-засіданні промисловців, підприємців, роботодавців, членів Антикризової ради громадських організацій України та Правління Української спілки промисловців та підприємців з нагоди відзначення Дня підприємця. Всього на засіданні були присутні 176 учасників, в тому числі представники ООН, ФДМУ, Антимонопольного комітету України та інші.
     Головуючий засідання Анатолій Кінах проінформував присутніх про здобутки в сфері підприємницької діяльності, міжнародних зв’язків, в тому числі наголосив на плідну співпрацю з Китайською народною республікою та в перспективі з республікою Білорусь. Вирішувались статутні питання спілки промисловців та підприємців.
 
 
 
 
 
01.09.2021

Відбулася зустріч із представниками місцевого бізнесу!

     31.08.2021 у приміщенні Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій  області відбулась зустріч за участю представників бізнесу міста Чернівці. Спікери  – Василь Ярмистий  - в.о. заступника начальника регіонального відділення - начальника Управління забезпечення реалізації повноважень у  Чернівецькій області та Ірина Чернова - заступник начальника відділу оренди та управління державним майном Управління забезпечення реалізації повноважень у  Чернівецькій області. 
    Присутні 10 запрошених осіб, з них: представники ТОВ «Буковинська енергетична компанія», представники Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, помічник адвоката Волощук Г.І., та приватні підприємці.
   Василь Ярмистий  ознайомив присутніх із процедурою підготовки об’єктів державного майна до приватизації. З метою залучення потенційних інвесторів до приватизації об’єктів малої приватизації на території Чернівецької області для комерційної діяльності, учасників зустрічі було ознайомлено з переліком об’єктів приватизації, які вже запропоновано на електронні аукціони, по яким проводиться підготовча робота до виставлення на продаж, а також ті,якіможуть бути додатково включені до додатків 1-6 до наказу Фонду від 06.01.2021 №5 «Про затвердження переліків об’єктів малої приватизації, що підлягають приватизації в 2021 році».
   Ірина Чернова проінформувала присутніх про правовий механізм  передачі державного майна в оренду, процедуру укладання та продовження договорів оренди.                                                             
     Спикери розповіли представникам бізнесу про переваги онлайн-приватизації та онлайн-оренди, про найближчі аукціони, а також про запропоновані об’єкти державної нерухомості, з якими можна докладно ознайомитися на сайтах  www.privatization.gov.ua  та www.orenda.gov.ua.

 

 

02.07.2021
 

Відбулася зустріч із представниками Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Чернівецькій області!

     01.07.2021 відбулася зустріч керівництва Управління з представниками Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Чернівецькій області на тему: «Залучення потенційних інвесторів до приватизації та оренди об’єктів державної власності Чернівецької області (питання та відповіді)».
       Спікер зустрічі заступник начальника Регіонального відділення - начальник Управління Ірина Комаровська повідомила присутніх про підсумки приватизації у І півріччі, ознайомила їх з інформацієюпро об`єкти малої приватизації Чернівецької області, які в липні-серпні поточного року запропоновані до продажу на аукціонах через електронну торгову систему «ProZorro.Продажі», та про перспективи приватизації об’єктів державного майна в поточному році.
       Зокрема, впродовж січня-червня 2021 року за результатами проведених електронних аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації Чернівецької області Управлінням забезпечено укладення 4-х договорів купівлі-продажу державного майна. Здійснюється підготовка до приватизації 3-х єдиних майнових комплексів державних підприємств «Вашківський спиртовий завод», «Карапчівський спиртовий завод» та «Неполоковецький комбінат хлібопродуктів».
       Заступник начальника Управління – начальник відділу приватизації, управління корпоративними правами, оцінки майна та майнових прав Василь Ярмистий надав учасникам ліфлети «Інвестуй через приватизацію» в форматі А4, на якому відображено QRCODта посилання на сайт приватизації - privatization.gov.ua, та закликав представників бізнесу активно долучатися  до процесів приватизації та оренди державного майна.
          Начальник відділу орендних відносин та управління державним майном Наталія Купіна розповіла про об’єкти, які запропоновані для оренди на аукціонах через електронну торгову систему «ProZorro.Продажі».

На питання представників бізнесу щодо участі в аукціонах з приватизації та оренди державного майна посадовими особами Управління були надані вичерпні відповіді.

 
 
 
 
02.07.2021
Внесено новий об’єкт до реєстру електронної торгової системи!

        01.07.2021 у реєстрі об’єктів, що підлягають приватизації,електронної торгової системи, опубліковано об’єкт малої приватизації – єдиний майновий комплекс державного підприємства «Неполоковецький комбінат хлібопродуктів» (код ЄДРПОУ 00957152, що знаходиться за адресою: смт. Неполоківці, Кіцманський р-н, вул. Магістральна, 43). Унікальний код об’єкта приватизації, присвоєний ЕТС: UA-AR-P-2021-07-01-000005-2.

 

 

 
22.06.2021

Відбувся прес-сніданок на тему «Приватизація державного майна в Чернівецькій області – можливості для інвесторів».

     У заході взяли участь: кореспондент видань «Дзеркало тижня» та  «Урядовий кур’єр» Світлана Ісаченко та начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Ірина Комаровська.
    Начальник управління Ірина Комаровська розповіла про основні напрямки малої приватизації, яка нині стала доступною завдяки проведенню онлайн аукціонів. Прозорі та зрозумілі правила гри залучають більше потенційних інвесторів не тільки з Буковини, а й з інших регіонів, що сприяє поліпшенню інвестиційного клімату, розвитку інфраструктури регіону.
    Також обговорювали можливості для розвитку малого і середнього бізнесу, створення додаткових робочих місць завдяки спрощенню процедури приватизації та оренди державної нерухомості.
     Загалом у червні-липні поточного року виставлено на приватизацію виставлено: об’єкт незавершеного будівництва - лазня у с. Гордівці Дністровсього р-ну Чернівецької обл. (аукціон 05.07.2021р.), деталі за посиланням: https://bit.ly/3iX25gl; та об’єкт незавершеного будівництва - школа у с.Слобода Новоселицького р-ну Чернівецької обл. (аукціон 12.07.2021р.), деталі за посиланням: https://bit.ly/35WsvY1.
 
Інформацію про об’єкти, фотографічні зображення об’єктів малої приватизації Чернівецької області можна знайти в електронній торговій системі «ProZorro.Продажі»  за унікальними кодами об’єктів, на вебсайті  privatization.gov.ua  та  за посиланням: spfu.gov.ua/ua/regions/chernivtsi.html
Довідки за телефоном: (0372)518-660.
 
 
 
 
26.05.2021

Внесено новий об’єкт до реєстру електронної торгової системи!

25.05.2021до реєстру електронної торгової системи переліку об’єктів малої приватизації, що підлягають продажу на електронних аукціонах, внесено єдиний майновий комплекс державного підприємства «Карапчівський спиртовий завод» (код ЄДРПОУ 00375415, с.Карапчів, Глибоцький р-н, Чернівецької обл., 60420), що перебуває на балансі Державного концерну спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт».
Унікальний код об’єкта, присвоєний електронною торговою системою: UA-AR-P-2021-05-25-000004-1Деталі за посиланням: https://registries.prozorro.sale/registries/UA-AR-P-2021-05-25-000004-1
 
 
 
 
12.05.2021

Кількість інвестиційних пропозицій зростає!

У рамках демонополізації спиртової галузі 30.04.2021 до реєстру електронної торгової системи переліку об’єктів малої приватизації, що підлягають продажу на електронних аукціонах, внесено єдиний майновий комплекс державного підприємства «Вашківський спиртовий завод» (код ЄДРПОУ 00375421, вул.Шевченка, 5, м. Вашківці, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59210), що перебуває на балансі Державного концерну спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт».

 
 
 
07.05.2021
 

Відбувся прес-ланч представників Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області з журналістами газети «ЧАС»

06.05.2021 відбувся прес-ланч з пердставниками газети «ЧАС» на тему: “Кожен українець –потенційний інвестор (орендар)”. 
       Під час зустрічі заступник начальника Управління Василь Ярмистий розповів про широкі можливості для краян , які баджають придбати державну нерухомість. А саме - об`єкти малої приватизації Чернівецької області, які запропоновані на електронні торги  у травні.
      Так, на аукціон 19.05.2021 виставлено - об’єкта незавершеного будівництва – недобудовану лазню у с. Гордівці Дністровського р-ну (Хотинський р-ну). Деталі - за посиланням:  http:// https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-04-16-000020-2.
      На аукціон 26.05.2021 пропонується єдиний майновий комплекс  ДП “Чернівецькій експертно-технічний центр Держпраці” у м.Чернівці. Деталі -  за посиланням:  https://prozorro.sale/ssp_object/UA-AR-P-2020-11-25-000002-2.
На аукціон із зниженням стартової ціни 27.05.2021 виставлено об’єкта незавершеного будівництва - школа у с.Слобода, Новоселицького р-ну. Деталі -  за посиланням: https://prozorro.sale/ssp_object/UA-AR-P-2018-07-26-000150-3.
На аукціоні за методом зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій 31.05.2021 можна придбати незавершену дитячу установу у с.Анадоли Хотинського району.  Деталі -  за посиланням: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-04-24-000013-2.
Прийнято рішення про приватизацію об’єкта малої приватизації – окремого майна - будівлі передавального радіоцентру загальною площею 87,40 кв.м у с.Чагор, Глибоцького району через електронний аукціон без умов.
 Нагадуємо всім бажаючим, що зручність і прозорість процесу дозволяє усім без винятку знайти свій об’єкт інвестицій за ціною первинного ринку нерухомості.
Заступник начальника відділу орендних відносин та управління державним майном Ірина Чернова деталізувала інформацію про об’єкти оренди, виставлені на аукціони у травні.
Зокрема,  на аукціоні 13.05.2021 можна взяти в оренду частину нежитлового приміщення (8-7) площею 1,0 кв.м станції «Чернівці - Північна». Деталі - за посиланням: http:// https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-04-20-000007-2.
На електронні торги 26.05.2021 пропонуємо в оренду частину нежитлового приміщення  площею 1,0 кв.м. станції «Мамаївці» Чернівецького району (колишній Кіцманський). Докладно - за посиланням:https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-04-29-000011-3.
Також, на 19.05.2021 оголошено проведення аукціону на продовження договору оренди №504 від 01.07.2015 (із змінами) нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме – вбудованих приміщень другого поверху адміністративної будівлі (літ.АІІ), загальною площею 32.1 кв.м., розміщеної за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, смт. Кельменці, вул. Довженка, 9, що перебуває на балансі Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, за результатами якого чинний договір оренди може бути продовжений з існуючим орендарем або укладений з новим орендарем. Деталі за посиланням:https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-04-23-000020-2.
 
Вичерпна інформація про приватизацію та оренду розміщується на сайтах Фонду державного майна України, http://privatization.gov.ua, http://orenda.gov.ua, на сайті обласної державної адміністрації.
Для зручності доступу потенційних інвесторів та потенційних орендарів до інформації про об'єкти ми ми розміщуємо інформацію в http://orenda.gov.uaсоціальних мережах - Facebook, телеграм-канал, де висвітлюються актуальні новини приватизації по регіону.
Ми забезпечуємо якісну підготовку, організацію та проведення прозорих аукціонів, а також гарантуємо чесні та справедливі правила гри, однакові для всіх.

Контактні телефони: з питань приватизації (0372) 516018,  з питань оренди (0372) 554235.

 

 

05.05.2021

Відбулася нарада на тему: «Здійснення заходів щодо проведення оціночної діяльності у процесі приватизації та оренди державного майна відповідно до Законів України «Про приватизацію державного та комунального майна»

   05.05.2021 в приміщенні Управління за участю підприємців, суб’єктів оціночної діяльності проведена нарада на тему: «Здійснення заходів щодо проведення оціночної діяльності у процесі приватизації та оренди державного майна відповідно до Законів України «Про приватизацію державного та комунального майна», «Про оренду державного та комунального майна», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».
В нараді взяли участь наступні підприємці, суб’єкти оціночної діяльності:
- фізична особа– підприємець  Читайло ВалентинаВасилівна;
- фізична особа– підприємець  Федоренко Алла Анатоліївна;
- фізична особа– підприємець  Міцевич Любов Дмитрівна;
- юридична особа – ТОВ «Оцінка – Інформ»;
- юридична особа – СП „Західно-Український   Експертно-Консультативний  Центр”.
    Заступник начальника відділу приватизації, управління корпоративними правами, оцінки майна та майнових прав Тетяна Могилюк розповіла про актуальні питання щодо проведення оціночної діяльності у процесі приватизації та оренди державного майна.
Під час проведення наради заступник начальника Управління Василь Ярмистий надав учасникам наради ліфлети «Інвестуй через приватизацію» в форматі А4, на якому відображено QRCOD та посилання на сайт приватизації - http://privatization.gov.ua/, та повідомив їм, що до переліку об’єктів, що підлягають приватизаціїу 2021 році, включені єдині майнові комплекси 2-х державних підприємств, а саме: «Вашківський спиртовий завод» та «Карапчівський спиртовий завод», підготовку до продажу яких буде здійснюватиме Управління. 

 

 

29.04.2021

Відбулася зустріч представників Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області з журналістами Телеканалу«UA: Буковина»

   28.04.2021 відбулася зустріч із журналістами Телеканалу «UA: Буковина» Чернівецької філії Національної суспільної телерадіокомпанії Українина тему: “Найближчі  перспективи та можливості для участі інвесторів області у приватизації та оренді державного майна”.
   Під час зустрічі виконуючий обов’язки начальника Управління Василь Ярмистий розповів про результати роботи  з питань приватизації державного майна у І кварталі 2021 року – так, до Державного бюджету надійшло 21,3 млн.грн. А також зазначив про те, що у інвесторів Буковинського краю з’являться привабливі пропозиції для капіталовкладень, зокрема, до переліку об’єктів, що підлягають приватизації у 2021 році, включені єдині майнові комплекси 2-х державних підприємств, а саме: «Вашківський спиртовий завод» та «Карапчівський спиртовий завод», які є привабливими об’єктами для інвестицій, підготовку до продажу яких буде здійснювати Управління.
   Натравень в електронній торговій системі «ProZorro.Продажі» призначені аукціони з продажу 3-х об’єктів незавершеного будівництвата єдиного майнового комплексу ДП “Чернівецькій експертно-технічний центр Держпраці”.
   Також, Фондом державного майна України розглядається питання включення до переліку об’єктів малої приватизації, що підлягають приватизації у 2021 році, 2-х об’єктів державної власності Чернівецької області: будівель та споруд пансіонату з лікування матері та дитини «Зелені пагорби»; будівель дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Юність», які перебувають на балансі державного підприємства «Управління справами Фонду державного майна України»
    Заступник начальника відділу орендних відносин та управління державним майном Ірина Чернова розповіла про зміни в чинному законодавстві у сфері оренди державного майна, про алгоритм дій потенційного орендаря, який має намір взяти майно в оренду тапро розміщення інформаціїв електронній торговій системі «ProZorro.Продажі».
   Так, зокрема, у квітні-травні інвестори можуть взяти участь у 2-х аукціонахіз оренди державного майна та в 1 аукціоні щодопродовження договору, а вже у травні-червні передбаченооголосити аукціони з передачі в оренду наступних пропозицій: частини нежитлового приміщення площею 1 кв. м., станційних видів диспетчерського зв’язку станції Мамаївці; майданчика для обслуговування котельні площею 110,00 кв.м. що розміщеного у м.Кіцмань Чернівецькій області; приміщення першого поверху будівлі пункту пропуску «Мамалига - Крива», який знаходиться у с. Мамалига, Новоселицького району, Чернівецької області.
 

    Детальна інформація про приватизацію та оренду розміщується на сайтах Фонду державного майна України, privatization.gov.ua, orenda.gov.ua, на сайті обласної державної адміністрації.

Контактний телефон: з питань приватизації (0372) 516018,  з питань оренди (0372) 554235.

 

 

12.04.2021

Зміна способу розпорядження об’єктами державного нерухомого майна

На виконання протоколу оперативної наради керівництва Фонду державного майна України від 23.03.2021 №5/21 про здійснення заходів щодо зміни способу розпорядження об’єктами державного нерухомого майна з оренди на приватизацію через аукціон, Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення 05.04.2021 прийняло рішення про відміну повторних аукціонів із зниженням стартової ціни (орендної плати) на 50% з передачі в оренду 2-х об’єктів державної власності:

- будівель та споруд пансіонату з лікування матері і дитини «Зелені пагорби» (37 об’єктів) загальною площею 2878,00 кв.м. – Чернівецька обл., смт.Виженка, вул.Велика Виженка, 262А, 267А, 288А, 289А, 292А, 294А, 329А, 346А;

  - будівель дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Юність» (47 об’єктів площею 4938,5 кв.м. – Чернівецька обл., Вижницький р-н, смт.Берегомет, вул.П.Лейби, 2 /колишня Піонерська/.

             07.04.2021 Управління звернулося до Фонду державного майна України, як до уповноваженого органу управління державним майном, з проханням вирішити питання про включення вищевказаних об’єктів до переліку об’єктів малої приватизації, що підлягають приватизації у 2021 році, з метою подальшої їх приватизації через Регіональне відділення.  

        

01.04.2021

Відбулась онлайн зустріч із підприємцями Буковини!
 
01.04.2021 відбулась зустріч в онлайн режимі через Zoom-канал за участю: директора Чернівецької торгово-промислової палати Ляховича Василя Миколайовича, директора приватної фірми „ФЕЙЗ” Мацьоцького Олександра Ігоровича, 7 осіб – підприємців, на тему: «Залучення потенційних інвесторів до приватизації та оренди об’єктів державної власності. (питання та відповіді)».
Спікери: заступник начальника Регіонального відділення - начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення Комаровська Ірина Петрівна, заступник начальника Управління - начальник відділу приватизації, управління корпоративними правами, оцінки майна та майнових прав Ярмистий Василь Іванович.

 

 

30.03.2020

Відбулася нарада в онлайн режимі через Zoom-канал щодо включення державного майна до приватизації

          29 березня 2021 року о 10 год. 30 хв.під головуванням заступника начальника Регіонального відділення - начальника Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях Ірини КОМАРОВСЬКОЇ та за участі представників підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в онлайн режимі через Zoom-канал відбулася нарада щодо підвищення ефективності управління державним майном із залученням територіальних органів управління державною власністю та балансоутримувачів державного майна із наступним порядком денним: 

- про включення державного майна до переліків об’єктів, що підлягають приватизації;

- підвищення ефективності управління державним майном шляхом передачі в оренду.

 

 

18.12.2020

Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області провело  Zoom-конференцію з питань приватизації

18.12.2020 відбулась зустріч з Головою Путильської районної державної адміністрації Бегін Віктором Васильовичем в онлайн режимі через Zoom-канал на тему: «Залучення потенційних інвесторів до приватизації об’єкта - окремого майна у складі: Путильська районна лабораторія загальною площею 133,50 кв.м, (смт. Путила, Чернівецька обл., вул.Кобилянської О.,18). Спікери: Комаровська Ірина Петрівна – начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області; Ярмистий Василь Іванович - заступник начальника Управління - начальник відділу приватизації, управління корпоративними правами, оцінки майна та майнових прав.
Під час зустрічі керівник райдержадміністрації повідомив про розміщення на сайті райдержадміністрації Інформаційного повідомлення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами зазначеного об’єкта.
Райдержадміністрація сприятиме поширенню інформації про продаж об’єкта приватизації та всім зацікавленим потенційним покупцям будуть надаватися контактні телефони працівників Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій  області Регіонального відділення.