A A A K K K

Відновлення платоспроможності та банкрутств

Станом на 01.04.2021 року в Управлінні забезпечення реалізації повноважень у Хмельницькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях товариств, які перебувають в процесі банкрутства немає.

Станом на 14.08.2021 року в Управлінні забезпечення реалізації повноважень у Хмельницькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях товариств, які перебувають в процесі банкрутства немає.

Станом на 05.12.2020 року в Управлінні забезпечення реалізації повноважень у Хмельницькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях товариств, які перебувають в процесі банкрутства немає.

Станом на 01.04.2019 року в Управлінні забезпечення реалізації повноважень у Хмельницькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях товариств, які перебувають в процесі банкрутства немає.

Станом на 21.01.2019 року в Управлінні забезпечення реалізації повноважень у Хмельницькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях товариств, які перебувають в процесі банкрутства немає