A A A K K K

Досягнення

На виконання доручення Фонду державного майна України Регіональним відділенням Фонду державного майна України по м. Києву 25.11.2019 підписано Акт приймання – передачі, яким передано нежитлове приміщення за адресою: м.Київ, вул. Панаса Мирного, 28, до сфери управління Державного бюро розслідувань.

 

#ФДМУ
#РВФДМУпомістуКиєву
#Держававсмартфоні


Фондом державного майна України на початку 2019 року було доручено Регіональному відділенню Фонду державного майна України по м.Києву забезпечити представництво Фонду для проведення виконавчих дій щодо витребування із володіння ТОВ ”Антур Трейд” на користь Держави в особі Фонду державного майна України нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м.Київ, вул.Панаса Мирного, 28, яке перебувало в незаконному володінні.

Регіональним відділенням було забезпечено представництво Фонду державного майна України стосовно повернення нерухомого майна, але сторони усіляко уникали та протидіяли виконавчим діям

Фондом державного майна України на чолі з Головою Фонду Сенниченко Д.В  та заступником Голови Ігнатовським С.Ю.  за участю  Державного бюро розслідувань була проведена нарада з питання прискорення вчинення всіх необхідних заходів з повернення державного нерухомого майна.

На сьогоднішній день, подолавши всі перепони стосовно повернення державного майна, Регіональним відділенням спільно з Фондом державного майна України за Актом прийнято нежитлове приміщення, що знаходиться за адресою: м.Київ, вул. Панаса Мирного, 28 на користь Держави в особі Фонду державного майна України, з метою подальшої передачі нерухомого майна до сфери управління Державного бюро розслідувань.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

 

#ФДМУ
#РВФДМУпомістуКиєву
#Держававсмартфоні