A A A K K K

Виконання умов договорів

про результати контролю за виконанням умов договорів

купівлі-продажу об’єктів приватизації у Iкварталі 2021 році

 

Згідно з вимогами статей 7 та 27 Закону України “Про приватизацію державного і комунальногомайна”, Порядком  здійснення контролю за виконанням умов договорів купівлі-продажу об’єктів приватизації органами приватизації, затвердженим наказом ФДМУ від 18.10.2018 № 1327, відповідно до Зведеного щоквартального графіку  перевірок виконання умов договорів купівлі-продажу (далі – договори) об’єктів приватизації органами приватизації на Iквартал 2021 року, затвердженого Головою Фонду державного майна України 14.01.2021, Управлінням забезпечення реалізації повноважень у Миколаївській області (далі – Управління) Регіонального відділення ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях (далі – Регіональне відділення) здійснювалася робота по забезпеченню проведення перевірок стану виконання покупцями державного майна умов укладених договорів.  

 

  1. Загальні дані про результати контролю у Iкварталі 2021 року.

 З початку 2021 року на контролі знаходилось 27 договорів об`єктів малої приватизації, з яких: 17 договорів окремого майна, в т.ч. 1 договір ЄМК, 8 договорів - об`єкти незавершеного будівництва (далі – ОНБ) та 2 договори - об”єкти соціально-культурного призначення.

Із загальної кількості зазначених вище договорів у І кварталі перевірено 4 договори(80% від запланованої кількості), які, у зв’язку з виконанням покупцями умов договорів у повному обсязі, за актами підсумкової перевірки знято з контролю.  

З початку 2021 року поставлено на контроль 2 договори.

Станом на 31.03.2021 на контролі Управління Регіонального відділення знаходиться 25 договорів купівлі-продажу.

 

  2. Стан виконання покупцями об’єктів приватизації  умов договорів

У Iкварталі поточного року за результатами перевірок виконання умов договорів порушень не встановлено, по 4 договорах зафіксовано виконання умов у повному обсязі.

По 1 договору стан виконання умов не встановлено, у зв”язку з тим, що покупець не надав підтверджуючі документи. Перевірка виконання умов по цьому договору буде проведена у наступному кварталі.

 

3. Заходи, вжиті Регіональним відділенням з метою усунення фактів порушень умов продажу об’єктів приватизації

   У Iкварталі 2021 року штрафні санкції до покупців державного майна не застосовувалися.