A A A K K K

Всеукраїнський тиждень права

 

Всеукраїнський тиждень права 2017

          Щорічно, починаючи з 2008 року, в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149, що завжди включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017р № 579-р затверджено План заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права , що цьогоріч проводитиметься з 8 по 13 грудня 2017 року .

Всеукраїнський тиждень права має на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури громадян, а також створення сильної, демократичної та правової держави.

З нагоди проведення Всеукраїнського тижня права Регіональне відділення ФДМУ по Рівненській області долучається до проведення у грудні 2017 року заходів , а саме , забезпечуватиметься через громадську приймальню надання безоплатної первинної правової допомоги населенню з питань реалізації і  захисту прав людини, зокрема, у сфері  приватизації, оренди, управління державним майном та оціночної діяльності.