A A A K K K

Актуальні новини

Інформація для потенційних балансоутримувачів об’єктів державної власності – захисних споруд цивільного захисту

У зв’язку з ліквідацією підприємств Управління забезпечення реалізації повноважень у Запорізькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях пропонує охочим стати новими балансоутримувачами об’єктів державної власності – захисних споруд цивільного захисту:

– сховища, обліковий № 28098, за адресою: вул. Північне шосе, 31а, м. Запоріжжя;

– сховища, обліковий № 28356, за адресою: вул. Теплична, 16, м. Запоріжжя;

– сховища, обліковий № 28374, за адресою: вул. Теплична, 16, м. Запоріжжя;        

– сховища, обліковий № 28218, за адресою: вул. Промислова, 2і, м. Бердянськ;

– сховища, обліковий № 28219, за адресою: вул. Промислова, 2і, м. Бердянськ».

Сховища можуть використовуватись для господарських, культурних і побутових потреб відповідно до Порядку використання у мирний час захисних споруд цивільного захисту для господарських, культурних і побутових потреб затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 р. № 138.

Телефон для довідок: (061) 226 07 81

 

Маємо право знати про права людини

10 грудня 1948 Генеральна Асамблея ООН проголосила Загальну декларацію прав людини, що являє собою першоглобальне вираження невід'ємних прав, які мають усі люди. Прийняття Загальної декларації — це важлива міжнародна подія, яка щорічно відзначається 10 грудня, та називається Днем прав людини або Міжнародним днем прав людини. І в цей самий день щороку розпочинається Всеукраїнський тиждень права, спрямований на підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту. 

З метою підвищення юридичної грамотності українців та формування нової правової культури в суспільстві Міністерство юстиції України продовжує проводити просвітницький проект «Я маю право!» http://pravo.minjust.gov.ua/