A A A K K K

Укладено 9 договорів купівлі-продажу об’єктів малої приватизації

13 квітня 2021 року Управлінням забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях укладено договір купівлі-продажу єдиного майнового комплексу державного підприємства «Житомирський експертно-технічний центр Держпраці» і вже сьогодні, 16 квітня 2021 року Державний Бюджет України отримав понад 3 мільйони гривень.

В цілому за перший квартал 2021 року Управлінням укладено 9 договорів купівлі-продажу об’єктів малої приватизації та перераховано до державного бюджету біля 9 млн грн.

Також сьогодні, заступник начальника Регіонального відділення-начальник Управління Наталія Омельченко провела робочу зустріч з директором ЄМК ДП «Житомирський експертно-технічний центр Держпраці» Артуром Чернишем та покупцем об’єкту приватизації щодо організації конструктивної співпраці менеджменту інвестора та адміністрації приватизованого підприємства в частині виконання умов договору купівлі-продажу, припинення державного підприємства та дотримання соціальних гарантій працівників підприємства.

Запрошуємо інвесторів до участі у наступних аукціонах.

Інформація про об’єкти приватизації розміщується на privatization.gov.ua, на офіційному сайті Фонду та на сайті ProZorro.Продажі.

Фонд державного майна України забезпечує повний та рівний доступ усіх потенційних покупців до будь-якої інформації про об’єкт за посиланням «усі знають все».

Справі бути!