A A A K K K

Об’єкт малої приватизації - ЄМК державного підприємства «Спеціальне конструкторсько-технологічне бюро Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова Національної академії наук України» включено до переліку об’єктів приватизації

Наказом Фонду державного майна України від 28.12.2019 №1574 «Про затвердження переліків об’єктів малої приватизації, що підлягають приватизації у 2020 році» єдиний майновий комплекс державного підприємства «Спеціальне конструкторсько-технологічне бюро Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова Національної академії наук України» (код за ЄДРПОУ 13550630, місто Житомир, вул. Пушкінська, 44) включено до переліку об’єктів приватизації, що підлягають приватизації у 2020 році.

Відповідно до Доручення Голови Фонду від 06.02.2020 № К/8 до Переліку об’єктів малої приватизації, які підлягають продажу на електронних аукціонах по Житомирській області включено Єдиний майновий комплекс державного підприємства «Спеціальне конструкторсько-технологічне бюро Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова Національної академії наук України»: місто Житомир, вул. Пушкінська, 44.

Адміністративна будівля розташована в центрі міста, поряд із рекреаційною зоною, вищими навчальними закладами, розвинена інфраструктура. Площа - 1285,3 кв.м. Державному підприємству «Спеціальне конструкторсько-технологічне бюро Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова Національної академії наук України» належить цокольний поверх, перший поверх, частина другого поверху та третій поверх частини чотирьох поверхової будівлі.

Будівля капітальна, здійснено косметичний ремонт приміщень. У використанні є земельна ділянка площею 0.14 га.

Історія будівлі дуже цікава. Житомирщина славилася потужними підприємствами, які мали загальнодержавне значення, це такі як: «Електровимірювач», «Автозапчастина», «Хімволокно», «Льонотекс», «Хіммаш», «Прогрес» та інші.

І в, більшості, фахівців, а саме техніко-інженерний корпус готували такі навчальні заклади, як Київський політехнічний інститут, Державний університет «Житомирська політехніка». Саме для університету необхідно було мати не лише окремий свій навчальн6ий корпус, але й навчально-лабораторний корпус.

Оперативно, в стислі строки, в 1965 році було розроблено будівельний проект навчального корпусу по вулиці Пушкінській, 44 та розпочато будівництво, яке вже в кінці 1966 року успішно завершилося.

Саме в зазначеному приміщенні були створені сучасні лабораторії, в яких не одне покоління науковців і студентів освоювали та здійснювали прорив технічної думки в галузі теорії механізмів і машин, електрозварювання, газового зварювання і різання металів, молекулярної та ядерної фізики, оптики, загартування металів струмом високої частоти.

На початку 80-х років у Житомирі було створено філіал СКТБ Київського інституту проблем моделювання в енергетиці Академії наук УРСР.

І саме сьогодні ЄМК ДП «Спеціальне конструкторсько-технологічне бюро Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова Національної академії наук України» підготовлено до приватизації. Аукціон з продажу відбудеться 14.05.2021. Переконані, що доля цього об’єкта відродиться завдяки ефективному інвестору.

Кожен українець – інвестор!