A A A K K K

Онлайн - зустріч: Житомир - ІзраїльСьогодні, 20 травня 2021 року, заступник начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях - начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області Наталія Омельченко взяла участь в онлайн - зустрічі голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Ізраїлі Євгеном Корнійчуком та представниками Посольства.

Мета зустрічі – обговорення інвестиційного та експортного потенціалу Житомирської області.

Як зазначив Посол, саме Житомирська область, з її природними ресурсами та реальними перспективами розвитку, цікавить потенційних інвесторів країни Ізраїль.

Про потужну роботу в напрямку приватизації державного майна, яку проводить команда Фонду державного майна України та його регіональні відділення, учасників наради проінформувала Наталія Омельченко.

Керівником Управління були представлені інвестиційно привабливі об’єкти державного майна, які вже перебувають на онлайн - аукціонах та які готуються до приватизації.

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ізраїлі та представники Посольства виразили зацікавленість у налагодженні співпраці по залученню інвестицій в об’єкти приватизації Житомирської області.