A A A K K K

Навчальний тренінг «Новий порядок оренди державного та комунального майна»

21 квітня 2021 року начальник відділу орендних відносин Управління забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях Тетяна Степура, з метою встановлення конструктивного діалогу, розширення кола учасників електронних аукціонів об’єктів оренди державного майна в області, роз’яснення чинного законодавства, що регулює процеси оренди та в рамках співпраці, провела навчальний тренінг «Новий порядок оренди державного та комунального майна» для посадових осіб апарату Новогуйвинської об’єднаної територіальної громади.

Присутнім надані чіткі роз’яснення положень Закону України «Про оренду державного і комунального майна» який набув чинності 01 лютого 2020 року. Звернуто увагу на етапи та терміни процедури передачі в оренду державного і комунального майна та прозорості проведення онлайн аукціонів в електронній торговій системі «ProZorro.Продажі», що створюють рівні можливості для всіх потенційних орендарів.

Тетяна Степура відповіла на численні запитання присутніх, які прийняли активну та зацікавлену участь в обговоренні поставлених питань.

Співпраці бути!