A A A K K K

Вивчення попиту

Пропонується до приватизації шляхом продажу на аукціоні об’єкт державної власності групи А разом із земельною ділянкою – будівля філії заг.площею 391,2 м2 за адресою: Житомирська обл., Ємільчинський р-н, с. Бараші, вул.Кірова, 4. Об’єкт перебуває на балансі Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.

Відомості про об’єкт: одноповерхова цегляна будівля, рік введення в експлуатацію 1995. Об’єкт знаходиться на відстані 0,6 км від центру села. Загальний і фізичний стан основних будівельних елементів будівлі задовільний. Частина приміщення будівлі філії площею 158,7 м2 перебуває в оренді. Земельна ділянка площею 0,1869 га, на якій розташована будівля філії, надавалась відповідно до Державного акта на право постійного користування землею у постійне користування Барашівській філії Ємільчинського відділення АК АПБ «Україна».

Більш детальну інформацію про об’єкт можна отримати за телефоном (0412) 420-416.

Пропозиції щодо придбання об’єкта слід надсилати протягом 20 днів з дати опублікування цього оголошення за адресою: 10008, м. Житомир, вул.1-го Травня, 20, РВ ФДМУ по Житомирській област

Пропонується до приватизації шляхом продажу на аукціоні об’єкт державної власності групи Ж разом із земельною ділянкою – лазня за адресою: Житомирська обл., Лугинський р-н, с. Красностав, вул. Центральна, 31а, що в процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу ПОСП «Красноставське» та залишилась на його балансі.

Відомості про об’єкт: одноповерхова цегляна будівля, рік введення в експлуатацію 1968, не використовується за призначенням. Орієнтовна площа - 32,0кв.м. Загальний і фізичний стан основних будівельних елементів будівлі незадовільний, інженерні мережі відсутні. Земельна ділянка окремо під об’єкт не виділена.

Пропонується до приватизації шляхом продажу на аукціоні об’єкт державної власності групи Ж разом із земельною ділянкою – їдальня за адресою: Житомирська обл., Лугинський р-н, с. Красностав, вул. Центральна, 47а, що в процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу ПОСП «Красноставське» та залишилась на його балансі.

Відомості про об’єкт:одноповерхова цегляна будівля, рік введення в експлуатацію 1990,не використовується за призначенням.Орієнтовна площа - 180,0 кв.м. Загальний і фізичний стан основних будівельних елементів будівлі задовільний.Земельна ділянка окремо під об’єкт не виділена.

Пропонується до приватизації шляхом продажу на аукціоні об’єкт державної власності групи Ж разом із земельною ділянкою – їдальня за адресою: Житомирська обл., Олевський р-н, с. Радовель, вул. Леніна, 21, що в процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу СТОВ «Радовель» та залишилась на його балансі.

Відомості про об’єкт: одноповерхова будівля павільйонного типу, рік введення в експлуатацію 1981, не використовується за призначенням. Загальний і фізичний стан основних будівельних елементів будівлі незадовільний, інженерні мережі відсутні. Земельна ділянка окремо під об’єкт не виділена.

Більш детальну інформацію про об’єкт можна отримати за телефоном (0412) 420-416.

Пропозиції щодо придбання об’єкта слід надсилати протягом 20 днів з дати опублікування цього оголошення за адресою: 10008, м. Житомир, вул.1-го Травня, 20, РВ ФДМУ по Житомирській області.