A A A K K K

Оцінка

 

До уваги оцінювачів державного майна!

 

У звʼязку з прийняттям нового Закону України «Про оренду державного та комунального майна» №157-ІХ від 03.10.2019, який вступив в дію 01.02.2020, та Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020 №483, який вступив в дію 17.06.2020, при передачі нерухомого майна в оренду органам державної влади, іншим установам та організаціям, діяльність яких фінансується за рахунок державного бюджету, передбачається визначення ринкової (оціночної) вартості обʼєкта оренди.

При цьому, замовниками і платниками такої оцінки виступають ті ж самі органи державної влади, інші установи та організації, діяльність яких фінансується за рахунок державного бюджету, бо в даному випадку ними є і балансоутримувач, і потенційний орендар.

Звертаємо увагу оцінювачів, що ФДМУ регулярно, за підсумками кожного півріччя, публікує на своєму сайті інформацію щодо формування показників очікуваної найбільшої ціни надання послуг з оцінки обʼєктів оцінки.

Останню таку публікацію ФДМУ (лист №10-59-3947 від 24.02.2021) ви можете переглянути за наступним посиланням: http://www.spfu.gov.ua/userfiles/pdf/lyst-rvo_15710.pdf.

Просимо оцінювачів враховувати основні положення вищезазначеного листа ФДМУ при формуванні вартості послуг за оцінку в разі, коли замовниками і платниками виступають органи державної влади, інші установи та організації, діяльність яких фінансується за рахунок державного бюджету.