A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Об`єкти в управлінні

   14 листопада 2017 року в регіональному відділенні ФДМУ по Львівській області відбулося засідання Постійно діючої конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки з розгляду конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору на посаду голови правління ПрАТ "Новороздільське гірничо-хімічне підприємство "Сірка" та визначення переможця конкурсу на дану посаду.

    Конкурсний відбір відбувся. З чотирьох претендентів, які були визнані учасниками конкурсу, переможцем на посаду голови правління ПрАТ визнано Батьковця Олександра Володимировича.

 

27.09.2017

Регіональне відділення ФДМУ по Львівській області  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади голови правління ПрАТ "Новороздільське гірничо-хімічне підприємство "Сірка"

Звітність ПрАТ "Новороздільське гірничо-хімічне підприємство "Сірка" для конкурсу на заміщення вакантної посади голови правління ПрАТ

 

 

Реєстр корпоративних прав держави, що знаходяться в управлінні та обліковуються за  РВ ФДМУ по Львівській області,  станом на 01.10.2017