A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Оформлення інформаційного запиту

Важливим кроком  відкритості та прозорості в роботі органів державної влади шляху стало видання Закону України «Про доступ до публічної інформації». На виконання цього закону Президент України видав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та «Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України», які покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській області (надалі – регіональне відділення) надає публічну інформацію у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яку було отримано чи створено в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, що передбачені чинними законами, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит на отримання інформації складають у довільній формі, вказуючи:

·                             ім’я та прізвище (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

·                             опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

·                             підпис і дату.

ОФОРМЛЕНЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАПИТУ

 

Запит до регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській обласної  може бути поданий:

·                             на поштову адресу: вул. Небесної сотні,1/23, м.Полтава, 36014 (на конверті вказувати "Публічна інформація");

на електронну адресу: 

·                             факсом: (532) 50-15-13;

·                             за телефоном: (5322) 2-92-06.

Консультацію щодо оформлення інформаційного запиту можна отримати  у відділі фінансово-бухгалтерському та інформаційного забезпечення регіонального відділення, кімната 401 (контактні телефони): (05322) 2-92-06, 7-46-67

Форму інформаційного запиту для його складання можна отримати у кімнатах:

401 (4 поверх) та 419 (4 поверх)

Форми для подання інформаційного запиту у письмовому виді:

- Від фізичної особи; (Зразок)
- Від юридичної особи; (Зразок)
- Від об’єднань громадян; (Зразок)

Запит у формі електронного документа може також бути поданий через  Державну інформаційну систему електронних звернень громадян, відповідно до постанови КМУ від 25.12.2013р. № 958.

  

Режим роботи регіонального відділення

 

початок роботи - 8.00

перерва - 12.00 - 13.00

завершення роботи - 17.15, у п’ятницю - 16.00

вихідні - субота, неділя.

 

Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності

 Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

 

Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду. 

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.