A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Управління державним майном

Продовжується робота по Реєстру об’єктів державної власності, що не ввійшли до статутних капіталів господарських товариств, але залишились на їх балансах.

Станом на 01.07.2017 в зазначеному Реєстрі обліковувалося  300 одиниць державного майна на балансі 81 господарських товариств (з них 33 господарських товариства ліквідовані). Серед даного майна 30% складає житловий фонд, 18% - інженерна інфраструктура (обладнання, АТС, радіолінії, дороги, тощо) та інші об’єкти (об’єкти незавершеного будівництва, торговельні, офісні, бази відпочинку, тощо).

Реалізовано 13 управлінських рішень, а саме: 9 – передано в комунальну власність, 1 – приватизовано, 3 – інше (знято з балансу – 2, інше (враховуючи рішення суду) - 1). Направлено 12 звернень щодо передачі об’єктів соціальної сфери до органів місцевого самоврядування та 5 листів до Міністерств (освіти і оборони) щодо прийняття об’єктів державної власності до сфери управління.

 Здійснений вибірковий контроль по 29 об’єктах, що знаходяться на балансі 10 господарських товариств. Виявлено порушення господарськими товариствами вимог збереження 14 об’єктів. Господарські товариства, на балансі яких вони були залишені, на сьогоднішній день ліквідовані. Арбітражними керуючими в процесі ліквідації товариств не забезпечено передачу майна органу управління. По зазначених об’єктах підготовлено пропозиції щодо їх передачі у комунальну власність.

 З метою вжиття вичерпних заходів для захисту майнових інтересів держави, щодо державного майна, стосовно якого було виявлено факти порушення стану збереження та використання, працівниками відділу постійно направляються листи-звернення до керівників підприємств, райдержадміністрацій та сільських рад з проханням вжити заходи щодо збереження державного майна.