A A A K K K

Приватизація на Полтавщині: оголошено онлайн-аукціон з приватизації будівель та споруд площею 573,4 м² у м. Кобеляки

Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону з приватизації групи будівель та споруд загальною площею 573,4 м2 у м. Кобеляки Полтавської області.

Об’єкт приватизації складається з будівель та споруд у складі: нежитлова будівля А, Ап, загальною площею 531,3 кв.м., гараж Б, загальною площею 42,1 кв.м., вбиральня В, вимощення ІІ.

Зазначені активи розташовані за адресою: Полтавська обл., Кобеляцький р-н, м. Кобеляки, вул. Мільйонна (Огія), 17, що знаходяться на балансі Головного управління статистики у Полтавській області (код ЄДРПОУ 02361892).

Стартова ціна об’єкту приватизації – 35 901,80  грн.

Онлайн-аукціон відбудеться  25 червня  2021 року, прийом заявок для участі в аукціоні триватиме  до 24 червня  2021 року.

Детальна інформація про об’єкт: 

на сайті: https://privatization.gov.ua/product/budivli-ta-sporudy-u-skladi-nezhytlova-budivlya-a-ap-zagalnoyu-ploshheyu-531-3-kv-m-garazh-b-zagalnoyu-ploshheyu-42-1-kv-m-vbyralnya-v-vymoshhennya-ii/

Для участі в аукціоні необхідно зареєструватись на будь-якому із підключених до системи  Прозорро.Продажі майданчиків. Детальна інформація про електронні майданчики: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2