A A A K K K

Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Фонду державного майна України

від 9 квітня 2015 р.

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

_____________                                    Київ                                     №____________

 

 

 

Про внесення змін до деяких
нормативно-правових актів
Фонду державного майна України

 

 

Відповідно до Закону України від 29 травня 2014 року № 1284-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо питань оціночної діяльності", статті 5 Закону України "Про Фонд державного майна України", постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2014 року № 358 "Про проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства"

НАКАЗУЮ:

1. Заголовок наказу Фонду державного майна України від 30 жовтня 2001 року № 1996 "Про затвердження Положення про порядок стажування фізичних осіб, які пройшли навчання за програмою базової підготовки оцінювачів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 листопада 2001 року за № 956/6147 (із змінами), викласти у такій редакції:

"Про затвердження Положення про порядок стажування фізичних осіб з метою отримання кваліфікаційного свідоцтва оцінювача"

преамбулу наказу викласти у такій редакції:

"З метою реалізації вимог статті 15 Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", створення єдиного порядку стажування фізичних осіб з метою отримання кваліфікаційного свідоцтва оцінювача";

пункт 1 наказу викласти у такій редакції:

"1. Затвердити Положення про порядок стажування фізичних осіб з метою отримання кваліфікаційного свідоцтва оцінювача (додається).".

2. Преамбулу наказу Фонду державного майна України від 15 квітня 2004 року № 754 "Про затвердження Загальних вимог до навчальних програм навчання оцінювачів та підвищення їх кваліфікації", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2004 року за № 562/9161 (із змінами), викласти у такій редакції:

"Керуючись вимогами Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", рішенням Наглядової ради з питань оціночної діяльності від 08.04.2004, з метою удосконалення професійної підготовки оцінювачів та підвищення їх кваліфікації".

3. Затвердити Зміни до деяких нормативно-правових актів Фонду державного майна України, що додаються.

4. Начальнику Управління оцінки майна та професійної оціночної діяльності забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

 

В. о. Голови Фонду                                                                  Д. Парфененко

 

 

Наказ_внесення_змін1.pdfДодаток