A A A K K K

Regional offices

Департамент регіональної мережі Фонду державного майна України здійснює координацію діяльності регіональних відділень. Для нас важливо постійно підвищувати рівень обслуговування по всій території України. Надсилайте свої пропозиції або зауваження стосовно якості роботи регіональних відділень на електронну пошту kisera.andriy@spfu.gov.ua
SPFU RO Name Chief Address EDRPOU Phone Fax Email
RO in Vinnytsia, Khmelnytskyi oblasts Markevich Andrey Marianovich 10, Hoholia str., Vinnytsia city, 21018 42964094 (0432) 67-26-08 vinnytsia@spfu.gov.ua

Всі об'єкти приватизації регіону

Всі об'єкти оренди регіону
Administration on the exercise of authority in Khmelnytskyi оblast Andrushko Natalia Mykhailivna 75, Soborna str., Khmelnytskyi city, 29013 0 (0382) 72-09-45, 76-24-53 khmelnytskyi@spfu.gov.ua

Всі об'єкти оренди регіону
RO in Dnipropetrovsk, Zaporizhzhia and Kirovohrad oblasts Myrhorodska Hanna Yuriivna 6, Tsentralna str., Dnipro city, 49000 42767945 (056) 744-34-04, 744-34-05, 744-11-08, 744-34-42 dnipro@spfu.gov.ua
Всі об'єкти приватизації регіону

Всі об'єкти оренди регіону
Administration on the exercise of authority in Zaporizhzhia оblast Panasenko Vladyslava Valeriivna 50, Peremohy str., Zaporizhzhia city, 69001 0 (061) 224-27-03, 226-07-73, 226-07-92 zaporizhia@spfu.gov.ua
Всі об'єкти оренди регіону
Administration on the exercise of authority in Kirovohrad оblast Astafieva Liudmyla Leonidivna 2, Hlinky str., Kropyvnytskyi city, 25009 0 (0522) 33-24-00, 33-00-25 kropyvnytskyi@spfu.gov.ua
Всі об'єкти оренди регіону
Administration on the exercise of authority in Luhansk оblast

RO in Donetsk and Lugansk oblasts
Sydorenko Natalia Volodymyrivna (Acting Head)

Volkov Oleksandr Kuzmych (Acting Head)
32a, Druzhby Narodiv blvd., Severodonetsk town, 93400

1, Teatralnyi Maidan, Kharkiv city, 61057
43023403 (06452) 4-23-48, 4-23-47

(057)700-03-14, 700-02-28
lugansk@spfu.gov.ua
Всі об'єкти оренди регіону

donetsk@spfu.gov.uaВсі об'єкти приватизації регіону
RO in Ivano-Frankivsk, Chernivtsi and Ternopil oblasts Solonina Volodymyr Fedorovich 48, Vasyliianok str., Ivano-Frankivsk city, 76019 42891875 (0342) 75-23-67 ivano-frankivsk@spfu.gov.ua
Всі об'єкти приватизації регіону
Всі об'єкти оренди регіону
Administration on the exercise of authority in Ternopil оblast Beloshytskyi Ruslan Anatoliiovych 11, Tantsorova str., Ternopil city, 46008 0 (0352) 52-73-77, 52-59-54 ternopil@spfu.gov.ua

Всі об'єкти оренди регіону
Administration on the exercise of authority in Chernivtsi оblast Komarovska Iryna Petrivna 21-A, Lukiana Kobylytsi str., Chernivtsi city, 58001 0 (0372) 55-44-26, 55-42-17, 51-11-23 chernivtsi@spfu.gov.ua

Всі об'єкти оренди регіону
RO in Kyiv, Cherkasy and Chernihiv оblasts Kurylo Vadym Mykhailovych 50, Holosiivskyi avenue, Kyiv city, 03039 19028107 (044) 200-25-41, 200-25-32 kyiv_region@spfu.gov.ua Всі об'єкти приватизації регіону

Всі об'єкти оренди регіону
Administration on the exercise of authority in Cherkasy оblast Kyva Oleksandr Mykolajovych( Acting Head) 205, Shevchenka blvd., Cherkasy city, 18000 0 (0472) 37-51-10, 36-00-60 cherkasy@spfu.gov.ua
Всі об'єкти оренди регіону
Administration on the exercise of authority in Chernihiv оblast Iovenko Valerii Ivanovych 43, Myru avenue, Chernihiv city, 14000 0 (0462) 67-62-25, 67-27-83 chernigiv@spfu.gov.ua
Всі об'єкти оренди регіону
RO in Lviv, Zakarpattia and Volyn оblasts Kalynets Vladyslav Zynoviiovych 4, Kopernyka str., Lviv town, 79005 42899921 (032) 299-91-07, 261-66-01 lviv@spfu.gov.ua
Всі об'єкти приватизації регіону
Всі об'єкти оренди регіону
Administration on the exercise of authority in Zakarpattia оblast Kastrova Natalia Volodymyrivna 60, Sobranetska str.,Uzhhorod city, 88000 0 (0312) 61-38-83, 63-00-73 zakarpattia@spfu.gov.ua
Всі об'єкти оренди регіону
Administration on the exercise of authority in Volyn oblast Maslechko Tatyana Bogdanovn Room 815, 9, Kyivskyi Maidan, Lutsk city, 43027 0 (0332) 24-34-77 volyn@spfu.gov.ua
Всі об'єкти оренди регіону
RO in Odesa end in Mykolaiv оblasts Slavskyi Oleksandr Volodymyrovych 15, Velyka Arnautska str., Odesa city, 65048 43015722 (048) 731-50-28 odesa@spfu.gov.ua
Всі об'єкти приватизації регіону
Всі об'єкти оренди регіону
RO in Poltava and Sumy оblasts Mykhailenko Dmytro Hennadiiovych ( Acting Head ) 1/23, Nebesnoi Sotni str., Poltava city, 36014 42769539 (0532) 56-27-22, 50-15-13 poltava_sumy@spfu.gov.ua
Всі об'єкти приватизації регіону
Всі об'єкти оренди регіону
Administration on the exercise of authority in Mykolaiv оblast Sokol Oleg Vasylovych P.O.Box 34, 20, Chkalova str., Mykolaiv city, 54017 0 (0512) 47-04-25, 47-04-29 mykolaiv@spfu.gov.ua
Всі об'єкти оренди регіону
Administration on the exercise of authority in Sumy оblast Mykhailenko Dmytro Gennadiiovych (Acting Head ) 30/1, Kharkivska str., Sumy city, 40035 0 (0542) 36-12-34 sumy@spfu.gov.ua
Всі об'єкти оренди регіону
RO in Rivne and Zhytomyr oblasts Berezhnuy Kirill Mychaylovych 24, Petra Mogyly str., Rivne city, 42956062 +380362684007, +380932801157 rivne@spfu.gov.ua
Всі об'єкти приватизації регіону
Всі об'єкти оренди регіону
Administration on the exercise of authority in Zhytomyr оblast Omelchenko Natalia Anatolievna 20, Sviatoslava Rikhtera str., Zhytomyr city, 10008 0 (0412) 42-04-20, 22-32-04 zhytomyr@spfu.gov.ua
Всі об'єкти оренди регіону
RO in Kharkiv oblast Bezpalov Dmytro Viacheslavjvych 1, Teatralnyi Maidan, Kharkiv city, 61057 44223324 (057) 700-77-73, 700-77-21 kharkiv@spfu.gov.ua
Всі об'єкти приватизації регіону
Всі об'єкти оренди регіону
in Kherson оblast, the Autonomous Republic of Crimea and Sevastopil City Tesliuk Halyna Vasylivna 47, Ushakova avenue, Kherson city, 73000 21295778 (0552) 22-44-44, 26-18-63 kherson@spfu.gov.ua
Всі об'єкти оренди регіону
RO in Kyiv city Matviieva Yana Serhiivna 50-Г, Tarasa Shevchenka blvd., Kyiv city, 01032 19030825 (044) 235-53-08, 281-00-18 kyiv_city@spfu.gov.ua
Всі об'єкти приватизації регіону
Всі об'єкти оренди регіону
Subscribe to news