A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Regional offices

SPFU RO Name Chief Address EDRPOU Phone Fax Email
RO in Vinnitsya region Markevych Andriy Marianovych 21100, Vinnytsia, Gogolia St.,10 13327990 (0432) 67-26-08 vinnytsia@spfu.gov.ua
RO in Volyn region Maslechko Tetiana Bogdanivna 43027, Lutsk, Kyivskyi Maidan, 9, r. 815 13347870 (0332) 24-34-77 volyn@spfu.gov.ua
RO in Dnipropetrovsk region Yanushkevych Tetiana Vatslavivna 49000, Dnipro, Tsentralna St., 6 13467337 (056) 744-34-04, 744-34-05, факс. 744-11-08, 744-34-42 dnipro@spfu.gov.ua
RO in Donetsk region Pampura Maksym Valeriiovych 61057, Kharkiv, Teatralna square., 1 13511245 (057) 700-03-14 donetsk@spfu.gov.ua
RO in Zhytomyr region 10008, Zhytomyr, Pershogo Travnia St., 20 13578893 (0412) 42-04-20, 22-32-04 zhytomyr@spfu.gov.ua
RO in Zakarpattia region Andrus Vasyl Vasylyovych 88000, Uzhgorod, Sobranetska St., 60 22111310 (0312) 61-38-83 zakarpattia@spfu.gov.ua
RO in Zaporizhzhia region Spirina Olena Dmytrivna 69001, Zaporizhzhia, Prospekt Peremogy, 50 20495280 (061) 224-27-03 (факс), 226-07-73, 226-07-92 zaporizhia@spfu.gov.ua
RO in Ivano-Frankivsk region Gren Taras Yaroslavovych 76018, Ivano-Frankivsk, Vasyliianok St., 48 13660726 (0342) 75-23-67 ivano-frankivsk@spfu.gov.ua
RO in Kyiv region Lytvynov Yevgeniy Oleksandrovych 01032, Kyiv, Symona Petliury St.,15 19028107 (044) 200-25-41, 200-25-32 kyiv_region@spfu.gov.ua
RO in Kirovograd region Astafyeva Liudmyla Leonidivna 25009, Kropyvnutskiy, Glinky St., 2 13747462 (0522) 33-24-00, 33-31-95 kropyvnytskyi@spfu.gov.ua
RO in Lugansk region Volkov Oleksandr Kuzmych 93400, Severodonetsk , Dryzhbu Narodiv blvd., 32а 13398493 (06452) 4-23-48, 4-23-47 lugansk@spfu.gov.ua
RO in Lviv region Kopach Mykola Ignatovych 79007, Lviv, Sichovykh Striltsiv St., 3 20823070 (032) 299-91-07, 261-66-01 lviv@spfu.gov.ua
RO in Mykolayiv region Salnikov Oleksii Oleksandrovych 54017, Mykolaiv, Chkalova St., 20, а/b34, 20917284 (0512) 47-56-40, 47-51-70 mykolaiv@spfu.gov.ua
RO in Odesa region Kosmin Oleksii Mykolaiovych 65012, Odesa, Velyka Arnautska St., 15 20984091 (048) 731-50-28 odesa@spfu.gov.ua
RO in Poltava region Berezhna Alla Yuriivna 36014, Poltava, Nebesnoi Sotni St., 1/23 22527015 (0532) 22-92-06, 50-15-13 poltava@spfu.gov.ua
RO in Rivne region Berezhnuy Kirill Mychaylovych 33028, Rivne, 16 Lypnia St., 77 13989432 (0362) 26-25-56, 26-86-80 rivne@spfu.gov.ua
RO in Sumy region Mykhailenko Dmytro Gennadiiovych 40035, Sumy, Kharkivska St., 30/1 21124686 (0542) 36-12-34 sumy@spfu.gov.ua
RO in Kharkiv region Kravchenko Oleg Oleksandrovych 61057, Kharkiv, Teatralna square, 1 23148337 (057) 700-77-73 kharkiv@spfu.gov.ua
RO in Ternopil region Beloshytskiy Ruslan Anatolіyovich 46008, Ternopil, Tantsorova St., 11 14037372 (0352) 52-73-77 ternopil@spfu.gov.ua
Tesliuk Galina Vasilivna 73000, Kherson, Ushakova Blvd., 47 21295778 (0552) 22-44-44, 26-18-63 kherson@spfu.gov.ua
RO in Khmelnytskii region Andrushko Nataliia Mykhailivna 290005, Khmelnytskii, 75, Soborna St. 2898152 (0382) 72-09-45, 76-24-53 khmelnytskyi@spfu.gov.ua
RO in Chernivtsi region Komarovska Iryna Petrivna 58001, Chernivtsi, Lukiana Kobylytsi St., 21-А 21432643 (0372) 55-44-26 chernivtsi@spfu.gov.ua
RO in Cherkasy region Plakha Viktor Volodymyrovych 18000, Cherkasy, Shevchenka Blvd., 205 21368158 (0472) 37-51-10, 36-00-60 cherkasy@spfu.gov.ua
RO in Chernigiv region Iovenko Valeriy Ivanovych 14000, Chernigiv, Prospekt Myru, 43 14243893 (0462) 67-62-25, 67-27-83 chernigiv@spfu.gov.ua
RO in Kyiv city Medencev Maksym Anatoliyovych 01032, Kyiv, Tarasa Shevchenka Blvd., 50-g 19030825 (044) 235-53-08, 281-00-18 kyiv_city@spfu.gov.ua
Subscribe to news