A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Про затвердження Примірного положення про корпоративного секретаря акціонерного товариства, в статутному капіталі якого корпоративні права держави перевищують 50 відсотків

№ 356 від 19 березня 2015 р.

 

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

19.03.2015                                      Київ                                             № 356

 

 

 

Про затвердження Примірного положення
про корпоративного секретаря акціонерного
товариства, в статутному капіталі якого корпоративні
права держави перевищують 50 відсотків

 

 

З метою підвищення ефективності управління корпоративними правами держави та відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, Закону України «Про акціонерні товариства», Принципів корпоративного управління, затверджених рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України від 22 липня 2014 року № 955, 

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Примірне положення про корпоративного секретаря акціонерного товариства, в статутному капіталі якого корпоративні права держави перевищують 50 відсотків, що додається.

2.  Визнати таким, що втратив чинність, наказ Фонду державного майна України від 22 жовтня 2004 року № 2217 «Про затвердження Рекомендованого положення про корпоративного секретаря акціонерного товариства».     

3. Контроль за  виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

 

В.о. Голови Фонду                                                    Д. Парфененко

 

додаток 356.pdfДодаток