A A A K K K

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу ФДМУ «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсного відбору операторів електронних майданчиків з продажу об’єктів малої приватизації із застосуванням електронної торгової системи «ProZorro.Продажі»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення доопрацьованого з урахуванням зауважень та пропозицій, наданих Антимонопольним комітетом та Державною регуляторною службою України, проекту наказу Фонду державного майна України «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсного відбору операторів електронних майданчиків з продажу об’єктів малої приватизації із застосуванням електронної торгової системи «ProZorro.Продажі»

 

          Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляється про оприлюднення з 02 січня 2018 року на веб-сайті Фонду державного майна України доопрацьованого з урахуванням зауважень та пропозицій, наданих Антимонопольним комітетом та Державною регуляторною службою України, проекту наказу Фонду державного майна України «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсного відбору операторів електронних майданчиків з продажу об’єктів малої приватизації із застосуванням електронної торгової системи «ProZorro. Продажі».

Проект наказу Фонду державного майна України «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсного відбору операторів електронних майданчиків з продажу об’єктів малої приватизації із застосуванням електронної торгової системи «ProZorro. Продажі» розроблено відповідно до наказу Фонду державного майна України від 19 липня 2017 року № 1143 «Про затвердження Порядку проведення пілотного проекту з продажу об’єктів малої приватизації із застосуванням електронної торгової системи «ProZorro. Продажі».

           Головною метою прийняття проекту наказу Фонду державного майна України є запровадження порядку проведення конкурсного відбору операторів електронних майданчиків з продажу об’єктів малої приватизації із застосуванням електронної торгової системи «ProZorro. Продажі» з метою реалізації пілотного проекту з продажу об’єктів малої приватизації на електронних аукціонах із застосуванням електронної торгової системи    «ProZorro. Продажі».

          Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту наказу Фонду державного майна України просимо надсилати на адресу: 01133, м. Київ,   вул. Генерала Алмазова, 18/9, Управління продажу об’єктів малої приватизації Департаменту підготовки та продажу об’єктів приватизації Фонду державного майна України. E-mail:viki@spfu.gov.ua.

          Зауваження та пропозиції до проекту наказу приймаються Фондом державного майна України протягом одного місяця від дати його оприлюднення.

Проект наказу

Положення

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу

Додаток до Аналізу регуляторного впливу