A A A K K K

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Фонду державного майна України "Про затвердження Змін до Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна"

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Фонду державного майна України "Про затвердження Змін до Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна"

Відповідно до статті 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Фонд державного майна України повідомляє про оприлюднення з ___ серпня 2010 року на сайті Фонду державного майна України проекту наказу Фонду державного майна України "Про затвердження Змін до Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна" з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.

Проект наказу Фонду державного майна України "Про затвердження Змін до Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна" (далі - проект наказу) розроблено Фондом державного майна України з метою вдосконалення та спрощення процедури проведення конкурсу на право оренди державного майна. Зокрема, зменшується перелік документів, які потенційними орендарями для участі у конкурсі. Зміни вносяться до процедури проведення самого конкурсу, а також передбачаються підстави для скасування проведення конкурсу.

Впровадження розроблених змін якісно позначиться на відносинах оренди державного майна, в частині економії часу та витрат, необхідних як для проведення, так і для участі в конкурсах на право оренди майна, спрощення доступу суб'єктів господарювання до участі у конкурсі сприятиме росту конкуренції та підвищить ефективність використання державного майна. Врегулювання питання скасування проведення конкурсу зменшить ризик виникнення спірних ситуацій.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу просимо надсилати на адресу 01133, м. Київ, вул. Кутузова, 18/9, Фонд державного майна України, Департамент з питань управління державним майном та орендних відносин. Адреса електронної пошти (e-mail: kshatriy@spfu.gov.ua)

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" зауваження і пропозиції щодо оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особам, їх об'єднаннями, крім розробника цього проекту, спеціально уповноваженому органу виконавчої влади з питань державної регуляторної політики - Державному комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва на адресу 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11. Адреса електронної пошти mail@dkrp.gov.ua

Зауваження та пропозиції до проекту наказу Фонду державного майна України "Про затвердження Змін до Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна" прийматимуться Фондом державного майна України протягом місяця з дня оприлюднення.

Проект наказу Фонду державного майна України "Про затвердження Змін до Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна"

Аналіз регуляторного впливу наказу ФДМУ "Про затвердження Змін до Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна"