A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Щодо анулювання сертифіката суб’єкта оціночної діяльності

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.12.2018                                             Київ                                      № 1641

 

 

Щодо  анулювання сертифіката
суб’єкта  оціночної діяльності

Відповідно до статті 20 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні»,  Положення про порядок анулювання сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання та їх поновлення після анулювання, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 27 березня 2006 року № 513 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 квітня 2006 року за № 417/12291, відповідно до наказу Фонду державного майна України від  13 листопада 2018 року № 1447,  яким тимчасово зупинено дію кваліфікаційних свідоцтв фахівця-оцінювача (за напрямами оцінки майна, що відповідають напрямам і спеціалізаціям, зазначеним у сертифікаті суб’єкта оціночної діяльності – суб’єкта господарювання, до штатного складу якого входить зазначений вище оцінювач),

НАКАЗУЮ:

1. Анулювати сертифікат суб’єкта оціночної діяльності від 11 грудня 2017 року № 1194/17, виданий Фондом державного майна України КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «РІВНЕНСЬКЕ МІСЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕРТИЗАЦІЇ» (ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ 13973796).

2. Департаменту оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності внести відповідні зміни до Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності та вжити заходів щодо оприлюднення цього наказу.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності.

 

 

Заступник Голови  Фонду                                                           Є.  АСТАШЕВ