A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Інформація про роботу із зверненнями громадян

     

         Протягом січня - червня 2018 року робота регіонального відділення  зі зверненнями громадян проводилася у порядку, визначеному Конституцією України, Законом України «Про звернення громадян»та  Інструкцією з діловодства за зверненнями громадян  у регіональному відділенні.

         Діяльність регіонального відділення спрямована на об’єктивний, всебічний розгляд звернень громадян, вирішення порушених у заявах питань та дотримання термінів їх виконання. Систематично проводяться щомісячний та щоквартальні аналізи та узагальнення  звернень  громадян.

        За І піріччя 2018 року до регіонального відділення не надходило письмових звернень громадян, але 88 звернень отримано на особистих прийомах керівництвом регіонального відділення.

        Усі заявники в обов`язковому порядку отримали вичерпні відповіді з посиланням на вимоги чинного законодавства.

        При організації спілкування з громадянами, керівництво регіонального відділення завжди дотримується принципу відкритості та доступності влади людям. В регіональному відділенні застосовуються різноманітні форми спілкування, проте основною все ж таки залишається традиційна форма – особистий прийом громадян посадовими особами.