A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Всеукраїнський тиждень права

Починаючи з 2008 року в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права, згідно з Указом Президента України від 08 грудня 2008 року  №1149/2008. Даний захід проводиться щороку 10-14 грудня, адже саме 10 грудня 1948 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини.

Всеукраїнський тиждень права у 2018 році присвячений 70-й річниці проголошення Загальної декларації прав людини прав людини та проводиться відповідно до плану заходів, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 р. № 681-р.

Проведення тижня права має на меті підвищення рівня правової культури населення, а також інформування громадян щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, можливостей їх реалізації та захисту.

З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, 10 грудня проведено семінар навчання щодо реалізації та захисту прав людини для працівників Регіонального відділення Фонду державного майна в Івано-Франківській області.

Даний захід проведено керівником регіонального відділення ФДМУ по Івано-Франківській області Володимиром Солониною спільно з начальником відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти ГТУЮ в Івано-Франківській області Ярославом Левкуном та керівником Івано-Франківського МВ ДВС ГТУЮ в області Ростиславом Лавриновичем.

Присутніх проінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції “Я МАЮ ПРАВО!” та обговорено проведення спільних правоосвітницьких заходів з метою поширення серед громадян знань про їхні права, зокрема про шляхи стягнення аліментів, виконання рішення суду та запобіганню насильства в сім’ї.

Крім того, працівники регіонального відділення взяли участь в семінарі-навчанні, який проводився під головуванням першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Рожковецької Наталії Дмитрівни та за участю доповідачів Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, Департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської митниці ДФС.

Крім того, Наказом регіонального відділення від 22.10.2012 №347 на виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в регіональному відділенні створено Громадську приймальну з надання безоплатної первинної правової допомоги та затверджено і оприлюднено графік роботи громадської приймальні.

 


30.11.2017р.

План заходів регіонального відділення