A A A K K K

Актуальні новини

Інформаційні повідомлення про приватизацію об'єктів малої приватизації

 

Інформаційне повідомлення про приватизацію об’єкта малої приватизації - електростанції дизельної на шасі автомобіля ЗІЛ-157

Інформаційне повідомлення про приватизацію об’єкта малої приватизації - єдиного майнового комплексу колишнього державного підприємства «ІНІН»

Інформаційне повідомленняпро приватизацію об’єкта малої приватизації - автомобіля ЗІЛ марки ММЗ 4502 номерний знак 74-73 ІВА

Повідомлення про відміну електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації – електростанції дизельної на шасі автомобіля ЗІЛ-157

 

 


- 30.05.2018 року відбулася робоча поїздка, за участю виконуючого обов’язки начальника регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській області - Розумного С.М., та представника орендаря – директора з економічних питань ПрАТ «Івано-Франківськцемент» - Лютого В.М., на цілісний майновий комплекс колишнього державного підприємства МОУ «Пасічнянський кар’єр нерудних копалин «Нерудник» (Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, с.Пасічна), переданий в оренду згідно договору оренди ЦМК №230/05 від 28.12.2005, зі змінами та доповненнями.Робоча поїздка відбулась з метою ознайомлення з роботою підприємства, станом орендованого майна та щодо виконання умов договору оренди.


-  03.05.2018 року відбулася робоча зустріч за участю виконуючого обов’язки начальника регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській області Розумного С.М., начальника територіального управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області Рибак О.І., виконуючого обов’язки директора філії "Івано-Франківський державний обласний навчально-курсовий комбінат" УДП "Укрінтеравтосервіс" Терлецького Р.О. з питання забезпечення приміщеннями територіального управління ДСА України в області для розміщення Тисменицького районного суду. Досягнуто домовленість розпочати процедуру передачі в оренду приміщення в адміністративній будівлі, що розташована за адресою: м.Івано-Франківськ, вул. Тополина, 3 та перебуває на балансі філії "Івано-Франківський державний обласний навчально-курсовий комбінат".

-  03.05.2018 року відбулась робоча зустріч керівництва регіонального відділення ФДМУ по Івано-Франківській області з директором підприємства «ІНІН» Громадської організації «Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України», що орендує єдиний майновий комплекс колишнього державного підприємства «ІНІН», за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Симоненка, 1. Під час зустрічі розглядались питання недопущення виникнення заборгованості по орендній платі та приватизації підприємства.


З метою визначення шляхів подальшого використання майна загальносоюзних організацій колишнього Союзу РСР, яке повернуто у власність держави за рішенням суду, регіональне відділення проводить вивчення попиту щодо приватизації або передачу в оренду нерухомого майна – комплексу, розташовано за адресою: Івано-Франківська область, Рогатинський район,с.Черче, вул. Лепких Братів, буд. 69. До складу комплексу входять 24 об'єкти нерухомого майна загально площею 6819,6кв.м.

До повернення в державну власність комплекс належав ДП "Санаторій Черче" ПрАТ "Укрпрофоздоровниця".

Пропозиції від потенційних покупців або орендарів приймаються до 05.04.2018  за адресою: 76019, м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 48, регіональне відділення ФДМУ по Івано-Франківській області, тел/факс (0342) 55-25-97, e-mail: ivano-frankivsk@spfu.gov.ua

Детальна інформація за посиланням http://www.spfu.gov.ua/ua/regions/ivano-frankivsk/spf-privatization.html


Регіональне відділення ФДМУ по Івано-Франківській області інформує:

10 травня 2017 року відбувся аукціон в електронній формі за методом зниження ціни з продажу нежитлової будівлі майстерні площею 741,8кв.м, що не включена до статутного капіталу ВАТ «Променерговузол», за адресою: м.Івано-Франківськ, с.Хриплин, вул.Тисменицька, 2Б. На участь в аукціоні поступило 3 заяви від покупців.  Початкова ціна продажу становила 313 387,20 грн(з урахуванням ПДВ). В ході торгів об'єкт було продано юридичній особі за ціною продажу 156 693,60 грн.

Організатор аукціону - Прикарпатська універсальна товарна біржа.