A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Актуальні новини

 

З метою визначення шляхів подальшого використання майна загальносоюзних організацій колишнього Союзу РСР, яке повернуто у власність держави за рішенням суду, регіональне відділення проводить вивчення попиту щодо приватизації або передачу в оренду нерухомого майна – комплексу, розташовано за адресою: Івано-Франківська область, Рогатинський район,с.Черче, вул. Лепких Братів, буд. 69. До складу комплексу входять 24 об'єкти нерухомого майна загально площею 6819,6кв.м.

До повернення в державну власність комплекс належав ДП "Санаторій Черче" ПрАТ "Укрпрофоздоровниця".

Пропозиції від потенційних покупців або орендарів приймаються до 05.04.2018  за адресою: 76019, м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 48, регіональне відділення ФДМУ по Івано-Франківській області, тел/факс (0342) 55-25-97, e-mail: ivano-frankivsk@spfu.gov.ua

Детальна інформація за посиланням http://www.spfu.gov.ua/ua/regions/ivano-frankivsk/spf-privatization.html


Регіональне відділення ФДМУ по Івано-Франківській області інформує:

10 травня 2017 року відбувся аукціон в електронній формі за методом зниження ціни з продажу нежитлової будівлі майстерні площею 741,8кв.м, що не включена до статутного капіталу ВАТ «Променерговузол», за адресою: м.Івано-Франківськ, с.Хриплин, вул.Тисменицька, 2Б. На участь в аукціоні поступило 3 заяви від покупців.  Початкова ціна продажу становила 313 387,20 грн(з урахуванням ПДВ). В ході торгів об'єкт було продано юридичній особі за ціною продажу 156 693,60 грн.

Організатор аукціону - Прикарпатська універсальна товарна біржа.