A A A K K K

Архів

___________________________________________________________________________________________________________________

Станом на 31.09.2016 в управлінні регіонального відділення перебуває 521 одиниця майна, не включеного до статутного капіталу господарських товариств в процесі приватизації.

З початку року регіональне відділення прийняло три управлінські рішення щодо об'єктів меліоративних споруд – вилучено з реєстру (вважати передачу об'єктів в комунальну власність такою, що відбулась).

Структура об'єктів:

 

3 об’єкти житлового фонду, які запропоновано до передачі у комунальну власність

Об’єкт

Адреса

Балансоутримувач

2 квартири будинку

м. Івано–Франківськ

вул. Хриплинська, 9

ПАТ "Галнафтогаз"

5-кв. житловий будинок

м. Івано–Франківськ

вул. Ленкавського, 2

ПАТ «Івано-Франківський хлібокомбінат»

незавершене будівництво 8-кв. житлового будинку

с.Мала Тур'я

Долинського району 

ВАТ «Долинаавто».

 

Регіональне відділення неодноразово зверталось до місцевих рад з пропозицією прийняти дані об’єкти, проте місцеві ради відмовляються приймати об’єкти в комунальну власність. У вересні 2016 року проведено нараду за участю представників регіонального відділення та сільської ради с. Мала Тур'я Долинського району щодо незавершеного будівництва 8-кв. житлового будинку. В ході наради було підтверджено, що будинок фактично завершений, всі квартири в ньому приватизовані мешканцями, які зареєстрували право власності на окремі квартири. Незважаючи на неодноразові пропозиції, мешканці не бажають створювати ОСББ.  Сільська рада відмовляється приймати об'єкт у комунальну власність.

24 - об’єкти цивільної оборони ,  в. ч. захисні споруди цивільного захисту – 14 об’єктів  та майно цивільної оборони  – 10 об’єктів.По 9 об’єктах проведена технічна інвентаризація, по 5 об’єктах неможливо провести інвентаризацію в зв’язку з підтопленням ґрунтовими водами.

На звернення регіонального відділення, органи місцевого самоврядування відмовились щодо прийняття таких об’єктів до комунальної власності, окрім Городенківської міської ради, яка погодилась прийняти в комунальну власність об’єкти цивільної оборони (сховище та ПРУ), які перебували на балансі ліквідованих господарських товариств. Документи щодо передачі подані на погодження до Мінекономрозвитку.

5 об'єктів гідротехнічних споруд. Регіональним відділенням прийнято такі управлінські рішення по даному майну:  1 одиниця передано в оренду, 3 одиниці передано на безоплатне зберігання. По 1 одиниці – здійснювалась підготовка до передачі в оренду (договір оренди укладено 05.10.2016).

1 об'єкт, який підлягає приватизації  – будівля майстерні – виставлено до продажу на аукціоні.

484 об’єкти майно, призначене для забезпечення розподілу природного газу не включене до статутного капіталу ПАТ"Тисменицягаз",  передане в користування НАК "Нафтогаз України" – (розподільчі газопроводи середнього та низького тиску, газорозподільчі пункти, транспортні засоби спеціального призначення, засоби антикорозійного захисту газопроводів – катодні станції та ін.). На сьогодні регіональне відділення не може реалізувати жодного управлінського рішення щодо даного майна.