A A A K K K

Повідом про корупцію

Інформацію про порушення антикорупційного законодавства працівниками Регіонального відділення Фонду державного майна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях Ви можете повідомити за телефоном: (057) 700-03-14 або на електронну пошту: anticor_63@spfu.gov.ua

Скарги та повідомлення про корупцію можливо надсилати на поштову адресу Регіонального відділення Фонду державного майна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях або лишати у почтовій скриньці, яка знаходиться у вільному доступі біля прохідної.

Зв’язок та розгляд повідомлень про корупцію в регіональному відділенні здійснюється безпосередньо Сектором з питань запобігання та виявлення корупції.
       Інформація у повідомленні має містити одну або декілька з таких ознак:
       Факти про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) державними службовцями врегіональному відділенні, зокрема:
 • порушення обмежень щодо отримання подарунка, передбачені статтею 23 Закону;
 • запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;
 • порушення встановлених Законом обмежень щодо одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування;
 • порушення вимог щодо обмеження спільної роботи близьких осіб, передбачені статтею 27 Закону;
 • порушення вимог стосовно обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, передбачені статтею 25 Закону;
 • недотримання актів законодавства з питань етичної поведінки;
 • порушення вимог фінансового контролю, передбаченого статтями 45-46, 48-52 Закону;
 • порушення, пов’язані з організацією роботи із запобігання і виявлення корупції;
 • порушення вимог проведення спеціальної перевірки, передбаченої статтею 56 Закону;
УВАГА!Письмові повідомлення підлягають розгляду за наявності таких реквізитів:

 

 • прізвища, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада в регіональному відділенні;
 • тексту повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена;
 • прізвища, ім’я, по батькові, адреси та підпису особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

Звертаємо увагу, що повідомлення, які надходять через офіційний веб-сайт, електронну пошту Регіонального відділення, направляються з підписом у сканованому вигляді.

Повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» може бути здійснене працівником Регіонального відділення без зазначення авторства (анонімно).

Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Анонімне повідомлення не може розглядатися як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.

Вимоги до анонімних повідомлень про корупцію та порядок їх розгляду визначаються частиною п’ятою статті 53 Закону України «Про запобігання корупції».

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривачі), перебувають під захистом держави, право на захист у особи виникає у зв’язку з повідомленням нею про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» іншою особою.

Повідомлення про корупцію

Анонімне повідомлення про корупцію