A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Конкурси

У Регіональному відділенні Фонду державного майна України по Харківській області 28.10.2016 оголошено конкурс на заміщення посад державної служби категорії «В»:

1.1.         Головний спеціаліст відділу продажу об’єктів приватизації та управління державним майном (1 вакантна посада);

1.2.         Головний спеціаліст відділу орендних відносин (1 вакантна посада);

1.3.         Головний спеціаліст відділу правового забезпечення (1 строкова посада на час перебування у відпустці основного працівника по догляду за дитиною).

Докладно про умови конкурсу, перелік та строки подання документів для участі у конкурсі:

http://nads.gov.ua/page/harkivska-oblast

 

 

 

Відповідно до статті 28 Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 Регіональне відділення Фонду державного майна України по Харківській області повідомляє, що:

 

1.1. Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу продажу об’єктів приватизації та управління державним майном визнана Архангельська Людмила Миколаївна, яка за результатами конкурсу набрала 9,6 балів.

1.2. Другим за результатами конкурсу кандидатом на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу продажу об’єктів приватизації та управління державним майном визнана Жуковська Юлія Анатоліївна, яка за результатами конкурсу набрала 8 балів.

         Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби 28.10.2016 на № 586.

 

2.1. Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу орендних відносин визнаний Ефендієв Бахтіяр Джамалдінович, який за результатами конкурсу набрав 9 балів.

         Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби 28.10.2016 на № 587.

 

3.1. Переможцем конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста відділу правового забезпечення (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника) визнаний Воронятніков Сергій Володимирович, який за результатами конкурсу набрав 10,4  бали.

3.2. Другим за результатами конкурсу кандидатом на зайняття посади головного спеціаліста відділу правового забезпечення (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника) визнаний Цибульський Дмитро Анатолійович, який за результатами конкурсу набрав 8,8  балів.

         Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби 28.10.2016 на № 588.