A A A K K K

Сумське РВ продає недобудову - шопу для складання сировини разом із земельною ділянкою – privatization.gov.ua

РВ ФДМУ по Сумській області об`єкт незавершеного будівництва - шопа для складання сировини разом із земельною ділянкою –

http://old.privatization.gov.ua/sale-obj/1011

Об‘єкт знаходиться за адресою: Сумська обл., Глухівський р-н, с. Баничі, вул. Мурашка, 129б

Об’єкт являє собою будівлю прямокутної форми. Будівлю змонтовано із залізобетонних колон прямокутної форми, залізобетонних балок, залізобетонних плит перекриття. Фундамент – збірні залізобетонні башмаки. Об’єкт розташований за межами с. Баничі, на відстані 300 м від траси Суми – Глухів. Будівництво розпочато у 1990 році, припинено – у 1995 році через брак коштів. Ступінь будівельної готовності – 30 %. Інженерні мережі до об’єкта не підведено. Територія не впорядкована. На даний час об’єкт не охороняється. Роботи з консервації не виконувались, стан об’єкта задовільний.

Відомості про земельну ділянку: площа – 0,8626 га. Цільове призначення: для промисловості – підприємств іншої промисловості. Відомості про обмеження у використанні земельної ділянки не зареєстровані.

Серед умов продажу об’єкта:

Завершити будівництво об’єкта та ввести його в експлуатацію протягом 5 років з можливістю зміни його цільового призначення. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням;

 Стартова ціна - 105 108,00 грн.

Заявки на участь в торгах приймаються до  17:00 02.06.2017

Аукцион з підвищенням ціни буде проведено Українською універсальною біржею 07.06.2017 о 10:00